فن آوری و رسانه

نرم افزار پیام رسان «وی چت» که ۴ سال پیش فیلتر شده بود، هم اکنون در دسترس است و فیلترینگ آن برداشته شده است.

فرار از دنیای خسته کننده تک بعدی با آپدیت جدید ویندوز؛

ویندوز سه بُعدی بزودی در خدمت کاربران

مایکروسافت در به‌روزرسانی ۱۱ آوریل کاربرانی که به بازی‌های کامپیوتری علاقه دارند را هم فراموش نکرده است. این آپدیت به کاربران امکان می‌دهد ویندوز را در حالت بازی بگذارند. در این حالت اولویت مطلق با بازی است و همه توان کامپیوتر در خدمت آن قرار می‌گیرد.

شما می توانید اقتصاد و یا دستگاه های رقابت کننده همچون تبلت ها را سرزنش کنید ، اما موضوع اصلی این است که در چند سال اخیر کاربران و بسیاری از مصرف کنندگان متوجه ی تغییر بزرگی میان لپ تاپ ۵ ساله ی خود با لپ تاپ های براق و جدید روی قفسه های فروشگاه […]

اگر تعداد کاربران ایرانی تلگرام ۲۴ میلیون برآورد می شود، واتس اپ هم ۱۴ میلیون عضو ایرانی دارد و اینستاگرام نیز چیزی در حدود ۱۲ تا ۱۴ میلیون عضو دارد.

جای نگرانی نیست اگر کاربران گوشی هوشمند خود را در دسترس نداشته باشند زیرا Senstone می‌تواند تا دو ساعت فایل صوتی را در خود ذخیره کند.

سازندگان گوشی‌های هوشمند در تلاشند تا کیفیت بهتری از عکس‌های سلفی برای کاربران خود فراهم کنند. به گزارش خبرآنلاین و به نقل از وال استریت، برخی کمپانی‌ها شروع به آزمایش روی عکس‌های سلفی به‌عنوان جایگزین پسورد کرده‌اند. کمپانی مسترکارت اخیراً اپلیکیشنی به نام Check Mobile را توسعه داده که کاربران می‌توانند هویت شناسی را از […]

ارگونومی کار با کامپیوتر به شما کمک می کند تا زمانی که در محیط کار و یا خانه  برای زمان های طولانی در حال استفاده از کامپیوتر هستید، کمترین آسیب به بدنتان وارد شود و شما را از عوارض ناشی از آن دور کند. کلیک- ارگونومی رشته ای از علوم است که هدف اصلی آن […]

نیاز به استفاده از تلفن همراهی که بر روی آن انواع اپلیکیشن ها و بازی های موبایلی نصب شده همراه با به روزرسانی های جدید می باشد بیش از آن چه که تصورش را کنید می‌تواند اعتیاد آور و استرس زا باشد.

گوگل شمار بسیاری از سرویس‌ها و خدمات قابل توجه را به کاربران ارائه می‌کند و به جرأت می‌توان گفت، امروزه همه کاربران به گونه ای از یک یا چند سرویس گوگل استفاده می‌کنند. در اینجا شما را با ده لینک کاربردی برای استفاده هر چه بهتر از گوگل آشنا می‌سازیم.

بعد از ماجرای لینک مشهوری که اخیراً در اینترنت سروصدای زیادی به پا کرده بود و باز کردن آن از طریق مرورگر سافاری در آیفون منجر به کرش کردن این هوشمند می‌شد، دومین دردسر بزرگ برای آیفون و کاربران آن را شاید بتوان در نقص فنی عجیب‌وغریبی پیدا کرد که اخیراً کاربران و کارشناسان متوجه آن شده‌اند! تاریخی که می‌تواند آیفون شما را برای همیشه به یک شی‌ء بی‌مصرف تبدیل کند!