گزارش تصویری

عصر روز گذشته از ساعت ۱۵ همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس، نیروهای نظامي و انتظامي شهرستان میبد از جلوي جايگاه رژه رفتند.

جشن بزرگ عید غدیر خم با حضور بیش از نه هزار نفر از صنعتگران و کارگران صنعت کاشی و سرامیک شهرستان و برای چهارمین سال متوالی به همت گروه تاپسر بزرگترین تولید کننده کاشی و سرامیک کشور در کاشی باستان برگزار ش .

در شهرستان ميبد ۳۷۴ تعاوني در حوزه هاي گوناگون فعاليت دارند كه در اين دوره از جشنواره شركت تعاوني نرگس پليمر، شركت تعاوني درب و پنجره سازان، شركت تعاوني زيلوبافان و شركت تعاوني فن گستر به عنوان تعاوني هاي برتر استان انتخاب و از آنها تجليل شد.

اين شركت تعاوني با سرمايه ۱۰ ميليارد توماني توانسته است براي نزديك به ۹۰ تا ۱۰۰ نفر اشتغال ايجاد كند كه با ورود ماشين آلات و راه اندازي طرح توسعه اين شركت در مهرماه براي ۱۰۰ نفر ديگر نيز اشتغال ايجاد خواهد شد و سرمایه شرکت تعاونی به ۱۶ میلیارد تومان خواهد رسید.

نماز جمعه این هفته میبد به امامت حجت الاسلام غفوری اقامه شد.

جشن سالمندان با حضور هنرمندان استانی همزمان با میلاد امام رضا(ع) در پارک بهاران برگزار می‌شود.

نماز جمعه این هفته میبد به امامت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد اقامه شد.

نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله اعرافی در مصلی شهرستان برگزار شد

به گزارش صدای میبد، نماز عید سعید فطر صبح امروز درمصلی آیت الله اعرافی با حضور روزه داران و مومنانی که یک ماه ضیافت الهی را به پایان رساندند برگزار شد. عکاسان : سید محمد نبوی میبدی ، الیاس دهقانی فیروزآبادی

آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان با حضور پرشکوه اقشار مختلف مردم و به امامت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد اقامه شد.