اخبار استان

معاون خدمات مشترکین شرکت آبفا یزد:

بدهی ۹۷ میلیاردی یزدی ها به آب و فاضلاب

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: میزان بدهی مشترکین به شرکت آبفای استان یزد افزون بر ۹۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال است که نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد افزایش داشته است.

معاون فنی مرکز بهداشت استان یزد گفت: در سال ۱۳۹۵ شاخص امید به زندگی در استان یزد برای مردان ۷۵ سال و زنان ۷۹ سال بوده است این در حالی است که در سال ۱۳۷۹ این شاخص برای مردان و زنان یزدی به ترتیب ۶۷ و ۷۱ سال بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد در ارتباط با کشته شدن دو دانش‌آموز یزدی در گرجستان بر ضرورت پیگیری این موضوع با سرعت و قاطعیت تاکید کرد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد گفت: ۹ هزار مددجوی کمیته امداد از استان یزد به شهر مقدس مشهد اعزام شدند.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان یزد گفت: کمانداران یزدی به اردو‌تیم ملی تیراندازی با کمان ایران دعوت شدند.

با رأي اكثريت اعضای مجمع تشخيص مصلحت نظام

بازگشت سپنتا نیکنام بعد از ۹ ماه به شورا

تصويب حقوق اقليت‌ها در مجمع تشخيص مصلحت نظام نشان داد که بن‌بستي در نظام جمهوري اسلامي وجود ندارد.

استانداری یزد در اطلاعیه ای بر ضرورت همکاری مردم شریف و نجیب استان یزد برای صرفه جویی در مصرف آب با توجه به تعمیرات خط انتقال آب تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب یزد با بیان این که یزد به لحاظ منابع آبی در فقر مطلق قرار دارد، از خطر قطعی گسترده و حتی جیره‎‎بندی آب در استان علی‏‏رغم عدم تمایل مسئولان می‌گوید.

استاندار یزد با تأکید بر لزوم حرکت در مسیر رفع مشکل بیکاری در یزد گفت: ۱۰۰درصد منابع اشتغال روستایی عشایری استان باید حداکثر تا دهم تیر ماه ۱۳۹۷جذب شود.

خانمی که با انگیزه انتقام‌جویی، سعی در بر هم زدن زندگی مشترک شهروند یزدی را داشت، توسط کارآگاهان جرائم سایبری پلیس فتا استان یزد شناسایی و دستگیر شد .