اخبار استان

رييس شبكه دامپزشكي اردكان از كشف و توقيف يك محموله ۳۵۰۰ کیلوگرمي تخم‌مرغ رنگی فاقد تاریخ تولید و مشخصات تولیدکننده در اين شهرستان خبر داد.

برنامه توزیع نهال همزمان با ایام‌الله دهه فجر از سوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان يزد آغاز و تا پایان هفته منابع طبیعی در ۲۱ اسفند ماه ادامه خواهد یافت.

مدیر کل میراث‌فرهنگی استان یزد با اشاره به آبگرفتگی خانه‌های ساکنان بافت تاریخی و خطرناک بودن این وضعیت، گفت: هر چند نیروهای امدادرسان در حال حاضر تمام استان را رصد می‌کنند اما وسعت و پراکندگی زیاد بافت تاریخی منجر به نیاز جدی به حمایت ارگان‌های امدادرسان و اطلاع رسانی مردم شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد توسعه صنعت گردشگري را بهترين را براي معرفي هویت ملی اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی به جهانيان دانست.

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و بزرگداشت مقام پرستار مراسم جشنی با حضور فلاح فرماندار و برخی از مسئولین شهرستان وجمعی از پرستاران بیمارستان امام جعفر صادق (ع) در تالار ونوس میبد برگزار شد.

جهاددانشگاهي يزد و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در راستای توسعه تعاملات پژوهشی، آموزشي، اشتغال و فرهنگی و بهره‌مندی از امکانات، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود، تفاهم‌نامه همکاری منعقد كردند.

در مرحله دوم پاکسازی رودخانه مذکور که به مدت سه روز به طول انجامید، این رودخانه به طول ۱۹۰۰ متر از شاخ و برگ درختان پاکسازی شد .

یکی از برنامه‌های مهمی که همزمان با آخرین روزهای پاییز استان یزد برگزار خواهد شد، جشنواره زردک خرانق است. 

عفونت‌های ریوی اطفال، برخورد با سرفه و برخورد با جسم خارجی در ریه اطفال از مهمترین مباحث مورد بحث در این کنگره است.

کودک هشت ساله نیم ساعت بعد از حرکت  در هواپیمای مشهد- یزد فوت کرد.