اخبار استان

مسابقات ژیمناستیک قهرمانی فرزندان پسر کارگران کشور با درخشش ژیمناستیک کاران تیم فولاد آلیاژی ایران(یزد) به کار خود پایان داد.

مهلت زمانی ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا در حوزه های گردشگری، فرهنگ و هنر و ورزش و جوانان تا ۱۵ اسفندماه سال جاری تمدید شد.

با حضور مدیران استانی و شهرستانی تفت در ایام الله دهه فجر:

شرکت تعاونی ارغوان گستر شهاب شیمی تفت مورد بهره برداری قرار گرفت

شرکت تعاونی ارغوان گستر شهاب شیمی در زمینه تولید مواد شوینده شروع به کار کرده و برای ۱۵ نفر در یک شیفت کاری اشتغال ایجاد کرده است.

اولین وبینار انجمن های مسئولین ایمنی وبهداشت کار سراسر کشور در یزد برگزار شد/ بهترین نهاد برای نظارت سلامت و ایمنی کار تشکل‌های بخش خصوصی است

اولین وبینار انجمن های مسئولین ایمنی وبهداشت کار سراسر کشور در یزد برگزار شد/ بهترین نهاد برای نظارت سلامت و ایمنی کار تشکل‌های بخش خصوصی است

یزد می تواند با تشکیل یک انجن صنفی دیگر در حوزه ایمنی و بهداشت، کانون انجمن های صنفی این حوزه را تشکیل دهد که امیدوارم با پیگیری هایی که مسئولین ایمنی سایر شهرستان های استان انجام می دهند این اتفاق هم بیافتد.

اولین موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی در استان به مناسبت دهه مبارک فجر توسط سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان و تنی چند از مسئولین استانی زنگ انقلاب در واحد تولیدی «کیان ایساتیس پارس» به صدا در آمد.

سهمیه استان یزد در این طرح ۴۸۰ نفر می باشد که تاکنون ۱۳۲نفرمتقاضی و ۷۷ بنگاه واجد شرایط ثبت نام خود را در سامانه انجام داده که تعداد ۵۸ قرارداد در این خصوص منعقد شده است.

بیش از ۱۰۰ هزار نفر در این تعاونی ها عضو هستند و این شرکت برای قریب به ۵۴ هزار نفر شغل ایجاد کرده اند.

اصحاب فرهنگ و هنر با مراجعه به سامانه کارا kara.mcls.gov.ir و بخش تسهیلات کرونا فرهنگ و هنر، جهت اخذ تسهیلات بانکی درخواست های خود را ثبت نمایند.

مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.