اخبار استان

خانم باردار ۳۰ ساله با سابقه آسم شدید و فشارخون با درد از ناحیه شکم بوسیله آمبولانس مرکز فوریتهای پزشکی ۱۱۵ به این بیمارستان منتقل وبا توجه به وخامت حال بیمار و افت قلب نوزاد بلافاصله توسط خانم دکتر مصطفایی جراح زنان و زایمان مورد عمل جراحی قرار گرفت

خادمی معاون فرماندار ، دکتر حفیظی سرپرست شبکه بهداشت و برجسته مدیر بیمارستان میبد بهمراه مدیر روابط عمومی حوزه درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از اقدام خداپسندانه خانواده مرحومه تقی نژاد در اهدا اعضا و نجات جان بیماران قداردانی کردند

پنجشنبه این هفته برای اولین بار، مراسمی با عنوان «رُفت ‌و روب» جهت مرمت بافت تاریخی یزد با کمک علاقه‌مندان به میراث تاریخی، مردم، کسبه محله برگزار خواهد شد.

صبح امروز محموله ۲۰ تنی گوجه احتکاری در یزد کشف شد.

گفتگوی اختصاصی/ميثم لطفي مديريت تعاون اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان يزد:

رویکرد تعاون در سال جدید تشکیل شرکت های تعاونی دانش بنیان است

در هر شهرستانی شرکت تعاونی دهیاري ها داراي توانمندي وعملكرد مناسبي در جهت اهداف خود وتعاون داشتند این شرکت ها فعالیت تعريف شده دارند و چون در حوزه خدمات كه روستاها مورد نياز مي باشد توانسته اند موفق ظاهر شوند.

از سال آینده برداشت حجمی آب با وارد مدار شدن کنتورهای هوشمند کلید خواهد خورد.

به مناسبت فرارسیدن یکم شهریور ماه زادروز حکیم فرزانه ابوعلی سینا و روز پزشک از پزشکان بیمارستان میبد قدردانی شد.

معاون خدمات مشترکین شرکت آبفا یزد:

بدهی ۹۷ میلیاردی یزدی ها به آب و فاضلاب

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: میزان بدهی مشترکین به شرکت آبفای استان یزد افزون بر ۹۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال است که نسبت به مدت مشابه سال قبل پنج درصد افزایش داشته است.

معاون فنی مرکز بهداشت استان یزد گفت: در سال ۱۳۹۵ شاخص امید به زندگی در استان یزد برای مردان ۷۵ سال و زنان ۷۹ سال بوده است این در حالی است که در سال ۱۳۷۹ این شاخص برای مردان و زنان یزدی به ترتیب ۶۷ و ۷۱ سال بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد در ارتباط با کشته شدن دو دانش‌آموز یزدی در گرجستان بر ضرورت پیگیری این موضوع با سرعت و قاطعیت تاکید کرد.