اخبار استان

امتناع يك راننده اتوبوس در يزد از سوار كردن كارگري به بهانه تميز ماندن اتوبوس منجر به توقف فعاليت وي تا جلب رضايت اين كارگر شد.

یک قصاب یزدی قريب ۴۰ سال است كه در اقدامي خيرخواهانه و خانوادگی نسبت به توزیع رایگان گوشت به نیازمندان به صورت هفتگی اقدام می‌کنند.

در شروع حادثه، دو کودک در استخر در حال غرق شدن بودند که یک مرد از این خانواده به جای تماس با نیروهای امدادی برای کمک به آنها وارد استخر شده و به دلیل عدم آشنایی با فن شنا، او نیز غرق می ‎ شود.

ابوالحسنی معاون فرماندار ، دکتر حفیظی سرپرست شبکه بهداشت و درمان به همراه مسئول روابط عمومی حوزه درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از اقدام خداپسندانه خانواده مرحومه غفوری بارجینی در اهدای اعضا و نجات جان بیماران قدردانی نمودند

به گزارش صدای میبد به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق علیه السلام پس از پایان این بازدید دکتر لطفی و هیئت همراه در جلسه ای با حضور تعدادی از خیرین و مسئولین بیمارستان میبد به بررسی مسائل و مشکلات پیرامون پروژه های نیمه تمام پرداختند

عامل توسعه خوشه زيلو در شهرستان ميبد، لازمه موفقيت اين خوشه را همکاری و همراهی همه‌جانبه تمام ذی‌نفعان این هنرصنعت بيان كرد.

کارشناس هواشناسی یزد گفت: به علت گرم بودن هوا بارش ها بصورت باران خواهد بود و باتوجه به رگباری بودن بارش، سیلابی شدن مسیرها و آبرگرفتکی معابر پیش بینی می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد کمک به کاهش تصادفات در جاده‌ها را از اهداف اصلي طرح‌هاي نوروزي اين جمعيت ذكر و در اين باره تاكيد كرد: تمام ظرفیت‌هاي هلال احمر را براي ايجاد سفر سالم هموطنان در نوروز بكار مي‌گيريم.

اولین استحصال خاویار سال گذشته توسط بخش خصوصی به میزان ۲٫۴ کیلوگرم از یک ماهی به ارزش ۱۲ میلیون تومان انجام شده است.

رییس اتحادیه میوه و تره بار یزد از کاهش ۱۵ درصدی تقاضا در آستانه عید نوروز خبر داد و ضمن طبيعي خواندن اين موضوع، آینده‌ي ارزانتری را برای بازار میوه یزد پیش‌بینی کرد.