اخبار شهرستان

به گزارش صدای میبد: نشست خبری نقوی شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و معاونین شهرداری میبد با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد.

برهمین اساس نیز قبل از تحقق تعطیلات باید برای صنعت گردشگری، برنامه‎ریزی جامعی انجام و اتاق‎های فکر و جلسات مختلفی تشکیل شود.

کمیته استانی ۱۲تعاونی در گرایش های مختلف را از بین ۱۱۰ تعاونی حائز رتبه، به عنوان تعاونی برتر برگزیده که از این شرکت ها در هفته تعاون تجلیل می شود.

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور در دیدار با تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

نگاه راهبردی و برنامه ریزی بلند مدتی را برای تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دنبال کنید

بخش تعاون آن طور که در دو سه برنامه توسعه کشور پیش بینی شده بود، متاسفاه در براساس برنامه ریزی ها محقق نشده است. این حوزه خیلی می تواند در تامین عدالت اجتماعی در کشور موثر باشد.

همزمان با هفته دولت ۵۳۸ فرصت شغلی پایدار در شهرستان میبد ایجاد می‌شود.

رییس صنعت و معدن یزد گفت: معدن سنگ‌آهن میبد یکی از معادن شهرستان است که با ذخیره گواهی‌شده حدود یک‌ میلیون تن با هزینه‌ها و تلاش‌هایی که برای اکتشافات آن انجام شده در حال فعالیت است.

فرماندارمیبد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت رجایی و باهنر و هفته دولت از افتتاح ۷۴ پروژه در شهرستان میبد خبر داد.

موسوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد عنوان کرد

تعطیلی اصناف میبد از شنبه ۲۵ مردادماه به دلیل وضعیت قرمز کرونا

سیدبهروز موسوی گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان میبد، از روز شنبه بیست و پنجم مردادماه، به غیر از اصناف تامین کننده مایحتاج ضروری مردم، سایر اصناف و کسبه این شهرستان تعطیل خواهد بود.

در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شد؛

تولید در قطب کاشی و سرامیک کشور شتاب گرفت

شهرستان میبد با وجود مهاجرپذیر بودن از جمله شهرستان‌های فاقد بیکار در کشور است که علت آن نیز فعالیت صنایع بزرگ تولید کاشی و سرامیک است.

رئیس کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان میبد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۷ فقره وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد میبد پرداخت شد.