اخبار شهرستان

سید احمدعلائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد از ثبت نام ۳۵۶ نفر تا امروز (۱۸فروردین ماه) در شهرستان میبد برای دریافت بیمه بیکاری خبرداد.

هزینه های جشن ها و مراسم ها و افطاری ها و ثلث سهم امام ع و سهم سادات و وجوه خاصی که صنایع و شرکت ها و توانگران تعیین می کنند و سایر درآمدهای موقوفات و مبرات باید هدفمند درخدمت حل این مشکل مقطعی در آید.

فرمانده سپاه میبد همزمان با روز پاسدار، و میلاد حضرت سیدالشهدا(ع) بیانیه ای صادر کرد.

پس از چند روز کاهش در پذیرش بیماران مشکوک به کرونا متاسفانه در ۳ روز گذشته افزایش کاملا محسوسی در مراجعه بیماران جدید داریم

رئیس شبکه بهداشت و درمان میبد از تشکیل کمیته بهداشت عمومی در این شهرستان برای هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی در مقابله با کرونا خبر داد.

حاج حبیب تربیت یافته مکتب امام راحل قدس سره الشریف و پیرو رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی و از نسل شهید حاج قاسم سلیمانی ره و از فضیلت های اخلاقی بسیار برخوردار و جانبازی فداکار بود.

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد با ارسال پروتکل‌های بهداشتی مقابله با بیماری کووید ۱۹ به واحدهای تولیدی بر رعایت استانداردها و پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا نظارت داشته باشد.

اکنون وظیفه شرعی همگان رعایت سلامت خود و دیگران و جامعه است ازاین‌رو باید همه توصیه‌ها و دستورات بهداشتی به‌عنوان تکلیف شرعی در همه ابعاد و سطوح رعایت شود و مراودات و دیدوبازدیدها باید قطع و ارتباطات رویارو باید به حداقل ضروری برسد

ثبت نام آنلاین بیمه بیکاری

چطور از قرنطینه خانگی لذت ببریم؟

یک مشاور خانواده در استان یزد با بیان این‌که قرنطینه خانگی فرصت مناسبی برای تقویت روابط اعضای خانواده با یکدیگر است، گفت: دوران قرنطینه فرصت مناسبی برای فکر کردن به رفتار خود و برنامه‌ریزی مناسب برای اصلاح رفتارهای غلط است.

متقاضیان بیمه بیکاری می توانند جهت ثبت نام به نشانی bimebikari.mcls.gov.ir مراجعه و به صورت آنلاین ثبت نام نمایند.