ایران و جهان

روحانيت بايد مستقل باشد و براي حفظ استقلال خود نبايد به بودجه دولتي وابسته باشد. ترديدي وجود ندارد که اگر حوزه‌هاي علميه براي تأمين بودجه خود مثل گذشته با مردم سروکار داشته باشند، مردم اين کار را خواهند کرد، البته روحانيت و حوزه‌ها بايد در هزينه‌هاي خود صرفه جوئي کنند و سيره سلف صالح را که قناعت و زهد بود پيشه نمايند.

چند سال پيش كه پياز زعفران ايراني از مرزها خارج مي‌شد، برخي فعالان اقتصادي معتقد بودند تا سطح زير كشت افغانستان به ايران برسد، راه درازي پيش‌روي اين كشور قرار دارد و افغانستان خطر جدي براي ايران به حساب نمي‌آيد.

دختر رئیس قوه قضائیه هيچ وقت و هيچ جايی بازداشت نبوده است.

زیباکلام: من از هلال‌احمر حلالیت‌ طلبیدم اما صداوسیما باید هزار بار از نهادهای حاضر در زلزله حلالیت‌ بخواهد

این انقلاب، این حرف نو، این پدیده‌ی بسیار مهم که اسمش انقلاب اسلامی و نظام اسلامی است،خیلی کار احتیاج دارد، خیلی تلاش احتیاج دارد.

همان پرونده‌ای که در ایران به‌ عنوان اختلاس سه‌هزارمیلیاردتومانی بر سر زبان‌ها افتاد و مانند زلزله‌ای مهیب دولت آن روز احمدی‌نژاد را لرزاند. برخی گزارشگران بعضی از رسانه‌ها با رفتن به محل خانه خاوری (که در محله اعیان‌نشین تورنتو واقع است) تلاش کرده‌اند با محمودرضا خاوری مصاحبه کنند.

در این ۱۰۰ روزه نسبت به متوسط دو سه سال گذشته مقداری پیشرفت داشتیم

اینکه دانشجویان به آمریکا برای تحصیل بروند، خدا می داند چه خروجی خواهند داشت و از سویی دیگر اینکه اساتید آنها برای تدریس به کشور بیایند چه هدفی جز جاسوسی دارد؟

روایت زندگی و کارنامه سردار قاسم سلیمانی

ژنرال خاورمیانه

سردار را فاتح جنگ حلب در سوريه مي‌دانند و حضور او در سوريه باعث شده تا وزارت خزانه‌داري آمريکا نام او را در ليست تحريم قرار دهد.

احمد خاتمي:‌ از حضورم استقبال بالا و كم‌نظير شده است

اصولگرايان آنلاين/اصولگرايان ‌آمدند اما با تأخير!

اينستاگرام و حتي توييتر (با وجود فيلتربودن) اين روزها بدل به رسانه سياسيون شده است و منبع بسياري از رخدادها يا نقل‌قول‌هايي كه جنبه خبري و رسانه‌اي پيدا كرده‌اند، اينستاگرام و توييتر شخصي چهره‌هاي سياسي است.