ایران و جهان

کیهان برای کسانی که به پیاده روی رفتند از تیتر( راهیان آزادگی) و برای حاضران در ورزشگاه از تیتر( قربانیان آزادی) استفاده کرده است.

سقف هر بار سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران در پمپ بنزین‌ها به ۲۰لیتر کاهش یافت.

رييس سازمان اطلاعات سپاه از شكست توطئه‌اي جديد عليه قاسم سليماني خبرداد

ترور در خيابان خورشيد

«هم مورد تحسين است و هم مورد تنفر». اين بخشي از گزارشي است كه نيويورك تايمز ۷ سال پيش درباره فرمانده سپاه قدس جمهوري اسلامي نوشت. امريكايي‌ها از يك سو از او و از اقداماتش خشمگين و عصباني ‌اند و از سوي ديگر وقتي موفقيت او را مي‌بينند،ناچار به تحسين مي‌شوند. فرماندهي كه با وجود […]

سید جلال ساداتیان معتقد است که باید به منتقدان خنده‌های رئیس جمهور گفت، شما وزیر خارجه همیشه عبوس داشته‌اید اما چه دستاوردی برای کشور داشته است. نطق تقریبا جامع حسن روحانی را نمی‌بینند ولی تنها به نده‌های رئیس‌جمهور اشاره می‌کنند. این خنده‌ها چه امتیازی را به طرف‌های مقابل داده است. هجمه‌ها نسبت به خنده رئیس‌جمهور را می‌توان نماد کج‌سلیقگی، بدسلیقگی و استفاده از هر فرصتی برای محکوم و منکوب کردن طرفی دانست که خیلی باآن موافق نیستند.

مجید پازوکی: به قطع یقین، ایمان دارم که نویسندگان این استعلام، تاکنون یک کلمه از متن بسیار ثقیل و صعب مقالات شمس را مطالعه نفرموده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: الان زمان خوبی برای مذاکره است مشروط بر اینکه آمریکا هم به آن شرط عمل کند، و همه تحریم‌ها یا تعدادی از مذاکرات مهم را لغو کند تا بالاخره ایران انگیزه‌ای برای مذاکره پیدا کند.

همه چيز از يك روز نحس در اطراف هويزه شروع شد

گروهبان عوده به همه شليك كرد

همه چيز از يك روز نحس در اطراف هويزه شروع شد. من سرباز پياده بودم. با گروهي از سربازان پياده پشت سر تانك‌ها و نفربرها راه افتاده بوديم به سمت شهر هويزه. صداي تيراندازي‌ها از هر سو به گوش مي‌رسيد. نزديكي‌هاي شهر هويزه شدت تيراندازي‌ها و درگيري‌ها زياد شد از هر سو گلوله بود كه مي‌آمد. هم از سمت شهر كه دست ايراني‌ها بود، هم از سمت نيروهاي ما كه پشت سر ما بودند و بي‌وقفه بر سر شهر گلوله و آتش مي‌ريختند.

آوار مديريت عجيب احمدي‌نژادي بر سر هپكو

قطب صنعتي اراك چطور ورشكست شد؟

حدفاصل سال‌هاي ۸۷ تا ۹۲ نشان مي‌دهد كه در اين سال‌ها، بيش از ۱۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه ماشين آلات راه‌سازي به كشور وارد شده است. يعني در يك دوره حدودا پنج ساله، بطور ميانگين در هر سال نزديك به ۶۰۰۰ دستگاه ماشين آلات راه‌سازي به ايران وارد شده است

فرمانده کل ارتش گفت:برای ما فرقی نمی‌کند که متجاوز چه کسی باشد. هر هواپیمایی که با نیت تخاصم یا با شکلی که از او احساس هجوم و تخاصم و ضرر کنیم، بخواهد از مرزهای ما عبور کند، قطعاً با آن برخورد خواهیم کرد.

حق آن است كه «گر حكم شود كه مست گيرند در شهر هر آنچه هست گيرند» و توپخانه مطالبه‌گري آقايان با اين صداي رسا و ادبيات تند و خشن فقط منحصر به مجلس نشود و نهادهايي مثل شوراي نگهبان، مجمع تشخيص مصلحت نظام، برخي از حوزه‌هاي دستگاه قضايي و نظارتي و مجموعه‌هاي معظم اقتصادي، نظامي و فرهنگي خارج از نظارت دولت و مجلس را هم در‌بر‌بگيرد.