اسلایدشو

در بخش قوه قضائیه برخورد سنجیده درست دقیق و به موقع نبوده که دچار مشکل شدیم و همچنین در بخش قوه مقننه اشکالاتی در نوع قانون گذاری و نوع نظارت وجود دارد که باید اصلاح شود.

به همت اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي و همكاري فرماندهي انتظامي شهرستان ميبد، همايش يك روزه آسيب هاي اجتماعي و پيشگيري از اعتياد ويژه كارگران، تعاونگران و جمعي از مقرري بگيران بيمه بيكاري ميبد برگزار شد.

دولت ترکیه، ایالات متحده آمریکا را به راه انداختن جنگ اقتصادی علیه این کشور متهم کرده است.

در بخش خورشیدی گروه زیمنس آلمان آمد. همزمان با ورود آنها تهدیدات بین المللی شروع شد. آنها هم گفتند تا تعیین تکلیف این اتفاقات حاضر نمی‌شوند سرمایه گذاری را آغاز کنند و موکول کردند به تصمیمات اردیبهشت ماه ترامپ. با خروج آمریکا از برجام در نهایت این طرح از گردونه خارج شد.

معلوم است که جوانان از چنین اسلام تحریف شده ای می گریزند. معلوم است حجابی که از ترس گشت ارشاد بر سر شود، دو قدم آن طرف تر از سر می افتد ولی حجابی که از سر باورهای عمیق دینی باشد، حتی به زور گزمه های رضاخانی هم تکان نمی خورد.

یک بار سردبیر عصر ایران را احضار کردند که چرا خبر دعوای یک زن و شوهر در اراک را منتشر کرده اید؟ و گفتند شما با این خبر، علیه دولت سیاه نمایی کرده اید!

مطبوعات زير بار فشار كمبود و افزايش قيمت كاغذ كمر خم كرده‌اند:

احتكار١٧٠ هزار تن كاغذ

سرنوشت ٢٦٠ ميليون دلار ارز واردات كاغذ در هاله‌اي از ابهام

سودجويان مقادير قابل توجهي‌كاغذ روزنامه را درگاوداري‌ها و سوله‌ها انبار كرده‌اند

همزمان با ۱۷ مرداد و روز خبرنگار ماهنامه سیاسی- اجتماعی «عصر میبد» با گستره استانی در شهرستان میبد منتشر شد.

۵ فروند ATR جديد هما در فرودگاه مهرآباد بر زمين نشست

پرواز بر فراز تحريم‌ها

روز گذشته پنج فروند ۶۰۰-۷۲ ATR نوساز ايران‌اير که از شهر تولوز فرانسه به سمت تهران در حال پرواز بود، در فرودگاه مهرآباد بر زمين نشست. به گزارش مهر، اين هواپيماها در ادامه خريد ۲۰ فروند هواپيماي ای‌تی‌آر (ATR) است که در فضاي پسابرجام قرارداد خريد آنها ميان ايران‌اير و شرکت هواپيماسازي ايتاليايي-فرانسوي ای‌تی‌آر به […]

در یکی از شهرهای مهم، بعد از نماز جمعه عده‌ای از نمازگزاران، تحت تاثیر سخنان آتشین خطیب جمعه، تجمعی تشکیل دادند و یکنفر به سخنرانی برای آنها پرداخت و تفسیر تفصیلی کلیات مورد اشاره خطیب جمعه را برعهده گرفت. جالب اینکه این شخص نتوانست مافی الضمیر خود و برنامه ریزان این تجمع و آن خطبه آتشین ضد دولتی را پنهان نماید و به جای مطرح کردن مسائل و مشکلات اقتصادی، تا توانست در سیاست غوطه ور شد و دولتمردان را دو تابعیتی، زن و فرزند را به آنطرف مرز فرستاده و با گذرنامه آماده برای فرار معرفی کرد!