اسلایدشو

نگاهي به زندگي خصوصي رهبر ملي صنعت نفت ايران

در خلوت مصدق

«سرود به پایان رسیده است، فریاد شیرین اشتیاق، بر لب فسرده است» (فردریش نیچه). عاقبتِ سال‌های حصر و تبعید، پایان یک تراژدی است؛ مالک تبعیدی قلعه احمدآباد، در آخرین روزهای زمستان سال ١٣٤٥، درگذشت. او سال‌های انزوا و تنهایی را پشت‌ سر گذاشته، مثل همیشه دور از خانواده و همسرش. دیدار خانواده تنها به ‌روزهای […]

خیال نکنیم نشاط در مسائل حرام یا مشتبه است بلکه در چارچوب شرع هزاران کار نشاط آفرین را میتوان تعریف کرد.

در دومين روز بررسي كابينه دوازدهم رخ داد

توهين علني به ظريف

«دروغگو…»؛ اعتراض توهین‌آمیز به «محمدجواد ظریف» است که دیروز هنگام دفاع وزیر از خودش، «عبدالله سامری» نماینده خرمشهر در صحن مجلس با فریاد سر داد. اما خودش می‌گوید توهینی نبوده و «جوسازی» رسانه‌های وابسته به دولت است! تا ساعت پایانی جلسه نوبت صبح، اتفاق خاصی نبود؛ جلسه با روال عادی پیش می‌رفت؛ تا اینکه محمدجواد […]

«واعظي» هم که انگار شاگردش باعث سربلندي‌اش شده، به سمت جهرمي رفت و با او ديده‌بوسي کرد. آخرين نطق ديروز مجلس که اولين نطق درباره وزير اطلاعات بود، به پايان رسيد و با به‌صدا‌درآمدن زنگ مجلس، پزشکيان پايان ١٠ ساعت جلسه را اعلام کرد.

تصویری از یک روحانی درحال تشویق در ورزشگاه آزادی در چند روز اخیر واکنش‌های زیادی را در پی داشته که البته اکثرا مثبت بوده است. شاید بیشتر علاقه‌مندان به فوتبال از دیدن چنین صحنه‌ای تعجب کرده باشند و قبل از این با چنین صحنه‌ای در ورزشگاه روبه‌رو نشده بودند.

محمدبن سلمان از وزير كشور عراق درخواست کرد:

عراق واسطه‌اي ايران و عربستان

عربستان از عراق خواسته بين تهران و رياض ميانجيگري کند. اين‌ را روز گذشته وزير کشور عراق در تهران گفته ‌است. او با اشاره به سفر اخير خود به عربستان و ديدار با وليعهد اين کشور گفت: محمدبن سلمان رسما از من درخواست کرد عراق واسطه‌اي بين ايران و عربستان براي کاهش تنش‌ها باشد. اين […]

والیبال خیلی خوب است، والیبال از آن ورزشهای خیلی خوب است. بنده طرفدار والیبالم.

بحث ممیزی شهرداری کمک خیلی بزرگی برای درآمد پایدار شهرداری میبد انجام داده است. تمامی املاک شهرستان ثبت کامپیوتر شده است.

اطلاع رسانی باید خوب، دقیق و از روی اخلاص باشد. خبر اثرگذار است. خبری که با فکر، سنجیده و تحلیل باشد مردم بیشتر آن را می پذیرند.

به مناسبت هفدهم مردادماه، نشست خبری شهردار و مسئولین شهرداری میبد با اصحاب رسانه در محل ساختمان جدید مهمانسرای شهرداری برگزار گردید.