اسلایدشو

بی شک سوابق درخشان و تجارب ارزنده مدیریتی، مدارج و صفات عالی علمی و عملی حضرتعالی که پشتوانه عظیم و ذخیره ارزشمندی است که می تواند تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و وظایف و نقش‌های بی‌بدیلتان در قوام و استحکام نظام و پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی را تضمین کند.

عملیات عمرانی شامل؛ جدول گذاری، زیرسازی و آسفالت برای هفت پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۴ میلیارد ریال است که حدود ۵۰ درصد این پروژه ها تا هفته دولت آماده بهره برداری است و عملیات عمرانی پروژه ها تا آخر تابستان و اوایل پاییز به پایان می‌رسد.

همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) مراسم بزرگداشت روز ملی محیط بان در هتل کریاس پالاس میبد برگزار شد.

با توجه به فقدان مرحوم آیت الله حاج شیخ محمّد مؤمن(ره) در مجموعه فقهای محترم شورای نگهبان، جنابعالی را بجای ایشان به استناد اصل نود و یکم قانون اساسی به عضویت آن شورای محترم نصب می‌کنم.

اولین دانشجو دکتری رشته علوم و معارف نهج البلاغه از رساله دکتری خود در دانشگاه میبد دفاع کرد.

گفت‌و‌گو با فاطمه هاشمي درباره دولت، مجلس، حزب و ماجراي درگذشت آيت‌الله:

پس‌از پدرم كار روحاني سخت شد

هاشمي مي‌گفت بايد نظام را حفظ كنيم ولي همزمان بايد اقداماتي انجام دهيم تا مردم راضي باشند.

سايت «حفظ و نشر آثار شهيد بهشتي» هشت سال است كه فيلتر است

مظلومِ دوران‌ها

محسن اسماعيلي، عضو حقوقدان شوراي نگهبان معتقد است: «شهيد بهشتي امروز مظلوم‌تر از روزي است كه امام او را مظلوم ناميد.» ۳۸ سال پس از آنكه امام خميني بعد از حادثه هفتم تير و شهادت شهيد بهشتي گفته بود: «من كرارا گفته‌ام كه مرحوم آقاي بهشتي در اين مملكت مظلوم زيست» حالا همچنان مساله مظلوميت […]

زاكاني بار ديگر خواستار دوري آملي‌لاريجاني از «بيچاره‌كننده 2 رييس قوه قضاييه» شد

تبري از «طبري»؟

همه ‌چيز از گفت‌وگوي عليرضا زاكاني در چهارم خرداد با خبرگزاري فارس آغاز شد. اين نماينده دوره نهم مجلس كه به لطف پيروزي قاطع اميدي‌ها در تهران به همراه ساير هم‌ليستي‌هايش از حضور در پارلمان دهم بازماند، اين‌بار و برخلاف عادت هميشگي خود، نوك پيكان حملات و اتهاماتش را نه‌تنها متوجه اصلاح‌طلبان، دولت و البته […]

بازی خطرناک اروپا با برجام؛ برخورد با حساب‌های بانکی اجاره‌ای؛ کلاه گشاد اینستکس؛ کابوس اجاره‌بها در فصل جابجایی و فرش قرمز زیر پای گابریل؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»