اخبار شهرستان1

ابوالحسنی معاون فرماندار ، دکتر حفیظی سرپرست شبکه بهداشت و درمان به همراه مسئول روابط عمومی حوزه درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از اقدام خداپسندانه خانواده مرحومه غفوری بارجینی در اهدای اعضا و نجات جان بیماران قدردانی نمودند

نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله اعرافی امام جمعه میبد در مصلی بزرگ آیت الله اعرافی (ره) این شهر با حضور پر شور مردم اقامه شد.

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم مؤمن و روزه دار میبد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار شد.

مردم خداجو و مومن شهرستان ميبد در این شب با حضور در مکان های مقدس، تكايا و مساجدبا خواندن دعای جوشن كبير و ندای الغوث الغوث سر بر آستان دوست ساییدند.

مراسم عزاداری و احیای شب ۲۱ ماه رمضان با حضور گسترده مردم مؤمن میبد در مصلای این شهر برگزار شد.

نهمين دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد با قهرمانی تیم کاشی ارچين میبد به کار خود پایان داد.

در حاشیه نشستی مرتبط با مسائل کار و کارگری و کارفرمایی در میبد به مناسبت هفته کار و کارگر( پنجم الی ۱۱ اردیبهشت)، امروز یکشنبه زنگ ورزش در یکی از واحدهای صنعتی این شهرستان به صدا در آمد.

با اعلام دستور آماده باش مهندس نقوی شهردار میبد، شهرداری این شهر برای گذر از تبعات بارش های سنگین روزهای آینده و سیل احتمالی آماده شد.

در اين المپياد بيش از ۴۰۰۰ هزار نفر و در ۱۰ رشته ورزشي با هم به رقابت پرداختند.

دكتر دهقاني نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس شوراي اسلامي صبح روز پنج شنبه از اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان ميبد بازديد كرد.