گزارش

باری دیگر مردم به اصلاحات اطمینان کردند و نماینده ای که توسط شورای اصلاح طلبان حمایت می شد به مجلس راه یافت. مجلسی که می تواند آزمون بزرگی برای او و شورای اصلاحات باشد تا چهار سال دیگر در صورت عملکرد قوی باز از پیروزی سرمست شویم.

دکتر کریم زاده که خودش از اساتید بزرگ است و موی سپید دارد و عصا به دست. می گوید به خدا اگر ساعت ها به من وقت دهید بازهم می توانم در مورد این فداکاری های این اساتید صحبت کنم.

با حضور گسترده مردم متدین میبد صورت گرفت:

تشییع باشکوه عالم ربانی حاج شیخ حسن هدایی+ گزارش تصویری

این مراسم از روضه رضوان شروع و پس از عزاداری در حوزه علمیه میبد و گرامی داشت یاد این استاد حوزه ، پیکر این عالم جلیل القدر بر دوش مردم عزادار تا امامزاده خدیجه خاتون تشییع شد.

در یکصد و چهل و نهمین نشست کتابخوان چه کتاب هایی معرفی شد؟

فعالین عرصه های مختلف میبد چه کتاب هایی را برای خواندن معرفی می کنند؟

طرح نشست کتابخوان که مدتی است از طرف نهاد کتابخانه های عمومی در سطح کشور در حال برگزاری است یکصد و چهل و نهمین نشستش را در میبد برگزار کرد.

چند هفته ای است که ماشین آلات شهرداری برای زیرسازی و آسفالت منطقه ای در شرق شهیدیه دست به کار شده اند. منطقه ای که شاید بتوان آن را آخرین نقطه در شهیدیه نام برد که ساخت و سازی در آن صورت گرفته است و بعد از آن بیابان شروع می شود.

در یک صبح دل انگیز بعد از نماز صبح درب خانه ها به روی همه باز است. بچه ها از سنین کودکی تاحدود ۱۴ یا ۱۵ ساله کیسه به دست وارد خانه اهالی محل می شوند و اهالی هم شیرینی یا تنقلات و امثال آن را که از قبل تهیه کرده اند مانند نخود کشمش، خرما، انجیرخشک و… امروزی ها تنقلاتی پفک، بیسکوییت، کیک، نوشمک، ساندیس و … را به کودکان هدیه می دهند.