فرماندار شهرستان میبد در پیامی پیروزی دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب وی به‌عنوان منتخب مردم در حوزه انتخابیه تفت و میبد را تبریک گفت.

در این تجمع حسینعلی فلاح فرماندار اسبق شهر یزد و رئیس شورای اصلاح طلبان میبد، حسین فلاح فرماندار و همچنین دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی برای حضار سخنرانی کردند.

انتخاب جنابعالی که حاصل این دستاورد بزرگ مردم سالاری دینی است خدمت شما و همه شهروندان حوزه تفت و میبد تبریک عرض می نمایم .لازم میدانم در اینجا از سایر کاندیداهایی که با کناره گیری از ادامه رقابت خودداری نمودند و به جریان اکثریت پیوستند به نحو ویژه سپاسگزاری نمایم .

فرارو- امام المان نمی‌تواند در محل کارش دامن بپوشد: چون محل کارش، خط مقدم جنگ با الشباب است. این سروان ۲۴ سالۀ ارتش، یکی از مهمترین زنان ارتش ملی سومالی است که از زمان پیوستن به ارتش در سال ۲۰۱۱، چالشهای بسیاری را تجربه کرده است. او رفتارهای ضدزن را تحمل کرده و به نظرات […]

ر اساس اطلاعیه شماره ۸۹ ستاد انتخابات کشور، اسامی منتخبان انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان تهران اعلام شد. اسامی منتخبان از مجموع ۶۱۲۴ صندوق و ۴ میلیون و ۱۷۸ هزار و ۱۲ آرای ماخوذه شمارش شده به شرح زیر هستند: ۱- اکبر هاشمی بهرمانی ۲۳۰۱۰۷۸ ۲- محمد آقا امامی ۲۲۸۶۱۵۵ […]

اینجانب وظیفه‌ی خود می‌دانم که از این لبیک عمومی به فراخوان نظام اسلامی سپاسگزاری کنم و پاداش و هدایت الهی برای مردمی که این جمعه‌ی پر کار و پر شکوه را آفریدند مسألت نمایم.

اختصاصی صدای میبد/اولین اقدام دکتر دهقانی پس از انتخاب

ادای احترام به مرحوم آیت الله اعرافی و یحیی زاده +گزارش تصویری

منتخب مردم تفت و میبد فردا دوشنبه از ساعت۱۶ الی ۱۸ با حضور در امام زاده میرشمس الحق برای مردم سخنرانی خواهد کرد.

باسلام و تحیت؛ انتخاب جناب عالی را از جانب مردم عزیز شهرستان های میبد و تفت به نمایندگی مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می نمایم.

سید حسین آتشی رئیس شورای شهر میبد با صدور پیامی‌افتخار خدمتگزاری به مردم میبد وتفت رابه دکتر کمال دهقانی تبریک گفت

عصر ایران؛ – اصولگرایان را بی هیچ تردیدی می توان بازنده انتخابات مجلس دهم دانست، نه از آن جهت که اکثریت مطلقی که در مجلس نهم دارند را از دست می دهند، بلکه از باب مسائل دیگری که اشارت وار بدان ها اشاره می شود: ۱ – اصولگرایان نشان دادند که به طور جدی در […]