مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزدگفت:طی دوماه آینده(فروردین و اردیبهشت) برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در استان یزد برگزار می شود.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از آمار ۳۵ درصدی واژگونی استان یزد در بافق خبر داد.

انتشار سلفی این مسافر با لبانی خندان و درکنار” سیف الدین مصطفی “هواپیماربایی که کمربند انفجاری به همراه دارد، نیروهای امنیتی در مصر و قبرس به عنوان دو طرف اصلی درگیر این هواپیما ربایی را غافلگیر کرد.

دیپلمات های شورای امنیت به رویترز گفته اند احتمال اعمال تحریم علیه ایران از سوی شورای امنیت به بهانه آزمایش های موشکی ضعیف است.

اگر نظام اسلامی دنبال فناوری و مذاکره باشد، اما قدرت دفاعی نداشته باشد مقابل هر کشور فزرتی که تهدید کند باید عقب‌نشینی کند.

نمایشگاه صنایع دستی و محصولات خانگی بانوی شهر خورشید صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان به کار خود پایان داد.

خانم اقبال مسئول کمیته زنان و خانواده شهرستان

امیدواریم شاهد بازارچه دائمی برای بانوان شهر باشیم

این نمایشگاه از ۲۷ اسفند۹۴ لغایت ۱۲ فروردین ۹۵ دائر بود و امروز به پایان رسید.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: دهم فروردین، روز قیام سرنوشت ساز و ثمر بخش مردم یزد علیه رژیم ستم شاهی و یک نقطه عطف در تاریخ این استان محسوب می شود.

المان هم برای میدان در نظر گرفته شده است. این المان از بافت قدیمی ‌و سنتی شهر میبد است و در آینده نصب خواهد شد.

به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز جمهوری اسلامی

موافقت رهبرانقلاب با عفو یا تخفیف مجازات محکومان

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه، به مناسبت میلاد پر برکت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها و در آستانه ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومانی که محکومیت آنان تا تاریخ ۲۴ / ۱ / ۹۵ قطعیت یافته و واجد […]