آیت الله اعرافی در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میبد:

نگاه لطیف، عمیق و ظریف شیعه به توحید/وجود زکریا اخلاقی یک امتیاز برای شهرستان است

تاکنون در جهان هم پیوندی بین هنر و شعر و مهمترین اندیشه بشری که توحید باشد وجود نداشته و این موضوع قابل اهمیت است.

سلامت یک مقوله ی جامع و فراگیر است و نقش سلامت به معنای جامع و فراگیر آن واقعا از عهده یک انسان بر نمی آید همه نهادها و همین طور مردم باید خود را در تامین سلامت سهیم و فعال بدانند.

عملیات عمرانی این فاز شامل ساخت مسجد، ساختمان نگهبانی، سرویس بهداشت، احداث حوض و آبنما، کف سازی و سکوسازی به مساحت تقریبی ۳۰۰۰ مترمربع می باشد.

در راستای تغییر الگوی کشت کشاورزی و توسعه کشت گلخانه‌ای، بازدیدی از مزرعه دهقانی واقع در روستای مزرعه کلانتر توسط بخشدار مرکزی و رئیس جهاد و کشاورزی شهرستان میبد و کارشناسان مربوطه صورت گرفت.

بر اساس آمار غیر رسمی صباغیان، نماینده مستقل از حوزه ۵ شهرستان استان یزد با بیشترین آرا پیروز میدان شد.

دست اندازی به دارایی های ایران از سوی امریکا پذیرفتنی نیست و همانطور که رئیس جمهور موضع محکم و قاطعانه ای در قبال آن از خود نشان دادند این غارت ثروت ملی باید از سوی ۵ وزارت خانه که رئیس جمهور مشخص کردند به صورت جدی پی گیری شود .

مصوبه مجلس می گوید ۲۶ دستگاه باید برای مبارزه با بی حجابی بر سر کار بیاید.

نماز جمعه این هفته میبد به امامت حجت الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت اقامه شد.

راهنمای غلبه بر یک درد جانکاه

چگونه گرفتگی گردن را در یک دقیقه درمان کنیم

اکثر ما گاهی پس از یک خواب ناآرام در شب یا بعد از نشستن پشت رایانه برای مدت طولانی خشکی و گرفتگی گردن را تجربه می‌کنیم. عموما گرفتگی گردن یک وضعیت عادی است که می‌توان آن را در خانه درمان کرد.

برگزاری دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش با حضور وزیر کشور آغاز شد. این انتخابات در ۵۵ حوزه از ۲۱ استان باقی مانده برگزار می شود.