دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و هفت نفر از نمایندگان منتخب دیگر در مجلس شورای اسلامی با دکتر ظریف دیدار کردند.

دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در مراسم ختم مادر نوبخت سخنگوی دولت تدبیر و امید حضور به هم رسانید.

علی جنتی گفت: قبل از برجام در آستانه جنگ بودیم.همان زمان فرانسوا اولاند مدعی شده بود كه تمامی مقدمات برای حمله مشترک آمریكا، كشورهای اروپایی به مراكز حساس و حیاتی ایران فراهم شده بود.

نگاهی به توضیحات ماجرای دو میلیارد دلاری

آقای احمدی نژاد و «هنر همیشه بر حق بودن»

آرتور شوپنهاور فیلسوف آلمانی در اثر منحصر به فرد خود حسب ظاهر تدابیری می آموزد اما در واقع آفات استدلال را برمی شمرد…

رايانه‌هاى اين ماشين‌هاى غول پيكر سرعت مطلوب را براى بهره‌ورى سرعت سوخت محاسبه كرده و آن را اجرايى مى‌كنند.

معاون توسعه كارآفريني و اشتغال وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي با بيان اين كه اقتصاد كشور هنوز هم مبتني بر سياست‌هاي دهه ۵۰ است، گفت: علي‌رغم ابزارها و حرف‌هاي شيكي كه در مورد كارآفريني زده مي‌شود ولي هنوز هم اقتصاد كشورمان وارد قاعده‌ي كارآفريني نشده است.

دبیر ستاد فناوری‎‎های نرم ریاست جمهوری خبر داد؛

شناسایی ۱۳ شرکت دانش بنیان در حوزه صنایع فرهنگی

دبیر ستاد فناوری‎‎های نرم و هویت ساز معانت علم و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ضرورت تجاری سازی در فناوری‎‎های نرم و صنایع فرهنگی، گفت: تاکنون ۱۳ شرکت در حوزه صنعت فرهنگی، دانش بنیان شناخته شده است و ۲۳ شرکت نیز در دست اقدام هستند.

رئيس جهادانشگاهي با بيان اين كه كشور ما بيش از حد سياسي شده است، گفت: نبايد منافع ملي را فداي دعواهاي جناحي كنيم.

استاندار يزد با مهم خواندن مقوله فناوري به عنوان يكي از مهمترين مباحث در امر توسعه، مهمتر از فناوري را موضوع تجاري‌سازي آن دانست و گفت: تجاري‌سازي مانع از ابتر ماندن فناوري مي‌شود.