صبح امروز و با تصویب اعتبارنامه، دکتر دهقانی فعالیت رسمی خود را به عنوان نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان های تفت و میبد آغاز نمود.

میبدخبر در زمینه اجتماعی، فرهنگی به صاحب امتیازی محمد(بهنام) دهقانی فیروزآبادی و با شماره ۷۷۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت نموده است.

تصاویر زیر مربوط به خانه سنتی در محله ده آباد است که اخیرا بازسازی شده است.

این مراسم ۱۳ خردادماه، بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع میبد منعقد خواهد شد.

در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد

یادواره شهدای مهرجرد برگزار می شود+ پوستر

این مراسم از پنج شنبه ۱۳ خرداد به مدت دوشب برگزار می شود و حجت الاسلام والمسلمین داودوندی در آن سخنرانی می کند.

در جهت برگزاری مناسک حج دستگاه دیپلماسی و سازمان حج و زیارت اقدامات خوبی انجام دادند اما طرف سعودی دنبال تحمیل شروط تحقیرآمیزی بود که نباید مورد پذیرش قرار می گرفت.

هنوز هم مردم محله شهرک رضویه دور آبشار جمع شده و شب‌ها نیز برای فاطمه شمع نذر می‌کنند؛ هنوز شایعات محلی در مورد چگونگی فوت این کودک پنج ساله زیاد است

هم اکنون درگیری های شدید میان ارتش و نیروهای داوطلب شیعی و سنی از یک سو و اعضای داعش در اطراف و ورودی های شهر فلوجه در جریان است.

منتخب اول تهران خود را از جانب یک میلیون و ۶۰۰ هزار رای دهنده متعهد می‌دانست و به این تعهد عمل کرد. اطلاق صفت «اخلاقی» از این روست…

موفقیت مجلس دهم، تنها در گرو همگرایی عملی میانه روهای عقلگراست. این جریان معتدل، قبلاً در جریان برجام توانسته است تجربه و نمره خوبی داشته باشد و اینک زمان تعمیم آن تجربه تاریخی به سایر امور داخلی برای عبور از مشکلات است.