این مراسم با حضور بسیجیان و اعضای گردان امام حسین (ع) شهرستان به همراه سردار فتوحی فرمانده تیپ الغدیر استان یزد و مسئولین شهرستانی در محوطه گردان امام حسین(ع) برگزار شد.

عصر امروز بارش شدید باران مردم شهرستان را غافلگیر و خوشحال نمود.

هادی غفاری روحانی مبارز نام آشنای سال های اول انقلاب در گفت و گویی با عصر ایران به بیان خاطره ای ناگفته از نوع مواجهه امام خمینی با انتشار عکسی از زنی در کنار فرمانده وقت نیروی دریایی ارتش پرداخت که به جاسوسی متهم و اعدام شد اما بنیان‌گذار جمهوری اسلامی این روش را تقبیح کرد…

فیلم چراغ‌قرمز با موضوع اجتماعی و به‌صورت طنز به نویسندگی و کارگردانی حجت‌الاسلام یوسف بدرالدین در سالن امام صادق شهیدیه از ۱۵ اردیبهشت ماه به روی پرده رفته و تا ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد از برگزاري مراسم نكوداشتي به منظور تقدير از نیم قرن تلاش علمی و فرهنگی استاد “عبدالعظیم پویا” در هفته آینده خبر داد.

در روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه میبد میزبان شهرداران و فرماندار ۱۴ شهر خلاق و نمونه گردشگری کشور است.

جزئیات «تابناک» از تغییرات در رسانه ملی و مشخصات مدیر تازه؛

آغاز حفاظت از علی عسگری در سطح رئیس سازمان صداوسیما

حفاظت امنیتی سطح رئیس سازمان صداوسیما برای علی عسگری در نظر گرفته شده و احتمالاً در یک یا دو روز آینده، حکم ریاست رسانه ملی به او علنی ابلاغ می‌شود و با برگزاری مراسم معارفه و تکریم، او رسماً فعالیتش را در این جایگاه حساس و کلیدی آغاز خواهد کرد.

این بیانیه به شرح زیر است: فلسفه نامگذاری میلاد سرور و سالار شهیدان حسین‌ بن علی(ع) به عنوان روز پاسدار که با انتخاب مبارک حضرت امام‌خمینی (ره) صورت پذیرفت بیانگر پیوند پاسداران انقلاب اسلامی با عاشورا و عمل جهادی،‌ انقلابی و این نهاد مردمی در دفاع از دستاوردها و ارزش‌های سترگ انقلاب اسلامی است که […]