تلاش برای جلب مجدد «افکار عمومی» همان مولفه ای است که این روز ها در بطن تمام جنبش های اصولگرایان خصوصا در تحرکات یاران دولت احمدی نژاد که به واسطه عملکردی ۸ ساله باعث جدایی آن از پیکره حمایتی مورد نیاز خود شد، مشاهده می شود.

بیم و امیددر برگزاری یک برنامه هنری:

تلاش گروههای خودسر برای بهم زدن یک مراسم قانونی در یزد

در ادامه تلاش های گروههای خودسر ،این گروه با ارسال پیامک های بی و نام نشان از مردم دعوت کرده است که بواسطه اجرای یک کمسرت موسیقی تجمع کنند.

استاد “عبدالعظیم پویا” محقق و نویسنده و کارشناس خبره میراث فرهنگی در حالی در آستانه هفتاد سالگی است که بیش از هر محقق و پژوهشگر فرهنگی در احیاء تاریخ و میراث فرهنگی استان یزد به خصوص شهرستان میبد طی نیم قرن گذشته کوشیده است.

همواره و در دل تاریخ، انسان‌هایی بوده‌اند که با بخشیدن جان، دارایی، وقت و نیروی خود در خدمت سربلندی میهن و مرز و بوم خود بوده‌اند؛ انسان‌هایی که از لذّت‌های زندگی مادّی و معنوی بریده‌اند و رفاه، آسایش و سرزندگی مردم برایشان از هر چیز دیگر والاتر بوده است.

۷ نفر از پرسنل شهرداری میبد از ایثارگران دفاع مقدس بوده که در این نهاد مشغول به کار هستند.

عداد ۶۰ نفر از بخشداران، مدیران شرکت تعاونی دهیاری ها و دهیاران استان آذربایجان شرقی از هتل رستوران سنتی گلشن، کارگاه شن و ماسه، روستای هدف گردشگری مزرعه کلانتر و شهرک صنایع دستی سفال و سرامیک میبد بازدید نمودند.

به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی :

گردهمایی روابط عمومی های ادارت میبد در فرمانداری + گزارش تصویری

مسئولیت و وظایف روابط عمومی در هر سازمانی، مسئولیت خطیر و بزرگی است.

چهره جمهوری اسلامی ایران چهره پاکی است و باید از تبلیغاتی که علیه ایران می‌شود پرده‌برداری کنیم.