رئیس‌جمهور گفت: دشمنان امید داشتند که به کشور ضربه بزنند اما در سال ۹۵ اتفاقی نیفتاده و به جای ایران هراسی، آمریکا هراسی در دنیا رواج پیدا کرده‌است.

کمربند حلقوی میبد در ۳‌ماه نخست امسال رتبه اول حوادث جاده‌ای را به خود اختصاص داده است.

فیلم مستند «رضای خدا» که روایتگر شخصیت و زندگی شهیدرضا محسنی فر مهرجردی می باشد جمعه نهم مهرماه از ساعت ۱۹:۵۰ از شبکه دوم سیما پخش خواهد شد.

آقای وزیر حتی از FATF می خواهد تا تیمی را به ایران بفرستد تا تمام اقدامات ایران در زمینه مبارزه با تامین مالی تروریسم و پولشویی در سه سال اخیر را از نزدیک بازدید کنند.

تعداد زیادی از شهدای میبد با ندای امام راحل، پنجه‌های زیلو را که درواقع حیات خانواده و وسیله معیشت زندگی‌شان بود رها کردند و به جبهه‌های جنگ رفتند.

«شیمون پرز» رئیس و نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی که جنایاتی مانند سرکوب انتفاضه، آواره کردن صدها هزار فلسطینی و کشتار قانا را در کارنامه دارد، بعد از اغمای دو هفته‌ای بر اثر سکته مغزی، مُرد.

این طرح از مهرماه سالجاری در ۸روستا مهد تحت نظارت بهزیستی میبد برگزار خواهد گردید.

اگر به هر دلیل افراد نتوانستند به شیوه اینترنتی اطلاعات را تکمیل کنند از ۲۵ مهرماه تا ۲۵ آبان ماه مأموران سرشماری با مراجعه حضوری به درب منازل اطلاعات مربوطه را از خانوارها دریافت و تکمیل خواهند کرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ماجرای حمله به کاروان امدادرسانی مردم حلب که با موج رسانه ای سنگین همراه شده است می تواند مقدمه توطئه ای جدید علیه روسیه و سوریه باشد.

به مناسبت عید غدیرخم مراسم جشن باشکوهی با حضور بیش از ۸ هزار نفر در کارخانه کاشی باستان میبد برگزار شد.