فرماندارمیبد در سفر ۳ روز خود به تهران و رایزنی با مقامات ارشد کشور و معاونین وزارت خانه‌ها، با دستان پر به شهر تاریخی میبد قدم گذاشت.

دیدار دکتر دهقانی و هیئت همراه با دکتر هاشمی وزیر بهداشت جهت بررسی مشکلات بهداشت و درمان شهرستان های تفت و میبد

آیت الله نوری همدانی گفت: «در مزار کوروش جمع شده‌اند، همان شعارهایی که برای رهبری می‌دهیم، برای کوروش می‌هند و باز ما زنده، نشسته‌ایم و تماشاگر هستیم.»

پایان بلاتکلیفی سی ماهه

متحد حزب‌الله رییس جمهور لبنان شد

لبنان پس از دو سال و نیم رئیس جمهور جدید خود را شناخت و «میشل عون» با حمایت همه جانبه حزب‌الله و دیگر متحدانش در «جریان ۸ مارس»، رئیس جمهور جدید لقب گرفت.

در کویرشناسی ایران:

ایران دیگر آب ندارد

پدر کویرشناسی ایران با بیان اینکه ۳۲ سال پیش بحران‌های امروز را پیش بینی کرده بودم، گفت: بحران آب در کشور حتی کویرهای ما را نیز تحت تاثیر قرار داده و این مناطق نیز در حال از بین رفتن هستند.

۱۲ قطعنامه و ۵ تصمیم آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که هیئت تحریم‌های شورای امنیت و ممنوعیت همکاری‌های هسته‌ای با ایران بود لغو شد.

آیت الله اعرافی در دیدار با طلاب حوزه علمیه میبد؛

ویژگی های زیارت در منطق شیعه از دیدگاه آیت الله اعرافی+ تصاویر

اگر کسی زیارت کند کسی را، چه معصوم و چه غیر معصوم و چه حتی آن سنگ کعبه را. اگر منهای خداوند به آن توجه کند آن حتما شرک است. امّا اگر آنها را در جهت خداوند و با اذن خداوند باشد با این دو قید شرک نیست بلکه عین توحید است …

در جلسه ای که اعضای شورای شهر میبد عصر امروز در سالن جلسات شورای شهر میبد برگزار کردند از بین کاندیداهای مطرح شده مهندس مجید بهارستانی یکی از اعضای شورای شهر میبد به عنوان شهردار میبد انتخاب شد.

از تجمع در مجتمع کوروش تا گردهم‌آیی بر مزار کوروش؛

چرا همیشه غافلگیر می‌شویم و تنها چاره مان «ممنوعیت» است؟!

از تجمع دهه هشتادی‌ها در مجتمعی تجاری در پایتخت تا گردهم‌آیی در پاسارگاد، زمان زیادی گذشت اما هرچقدر در اتفاق اول دست بسته بودیم، در رویداد دوم نیز چیزی برای عرضه نداشتیم و تنها نظاره گر جریانی بودیم که تا پیش از وقوع، هیچ از آن نمی‌دانستیم و لذا «غافلگیر» شدیم!

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی هیچ گاه از در منطق با ایران وارد نشده اند گفت: آن ها در صورت رفتار منطقی در قبال جمهوری اسلامی، ملت ایران را غافل گیر خواهند کرد.