همه ساله با فرا رسیدن ۲۸ صفر در مسجد مهدیه مهرجرد مراسم عزاداری به مناسبت رحلت خاتم الانبیا محمد مصطفی (ص) و امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود.

«شما اگر یکبار به دیدن من بیایید من سه جا به دیدن شما می آیم؛ شب اول قبر، جایی که کتاب اعمالتان را به دستتان می دهند و مکان سوم،«عِنْدَ الصِّرَاطِ»[۱] جایی که باید از صراط عبور کنید.

نشست مشترک مجمع نمایندگان یزد در مجلس شورای اسلامی و رئیسان دانشگاههای استان بمنظور بررسی چالش ها و مشکلات در حوزه آموزش عالی روز شنبه در دانشگاه یزد برگزار شد.

رییس جمهوری بر اساس سوگندی که برای انجام وظایف قانونی و نیز پاسبانی از دین، اخلاق، عدالت و آزادی یاد کرده و همچنین عهدی که با مردم بسته تا پاسخگوی خواست ها و نماد اراده آنان باشد، اقدام های عملی را برای انجام مسوولیت های خود صورت داده است؛ اقدام هایی که از دید برخی مخالفانش مایه شرمساری خوانده شده و دستمایه یورش به او قرار گرفته است.

فرماندار بهشهر از کشف جسد سه نفر جان باخته در حادثه سقوط بالگرد به دریای خزر خبر داد. سید خالق سجادی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا درباره جزییات سقوط بالگرد به دریای خزر در محدوده شهرستان بهشهر عنوان کرد: حوالی ساعت دو نیمه شب گزارش حضور بیمار اورژانسی به سکوی شرکت حفاری نفت خزر داده […]

شایعه ورود رییس‌جمهوری با خودروی شخصی به صحن حضرت معصومه (ع) در روز خاکسپاری آیت‌الله موسوی اردبیلی به استناد عکس‌های منتشر شده از این مراسم تکذیب شد.

فيدل كاسترو، رهبر انقلاب كوبا كه از آگوست گذشته در انظار عمومي ديده نشده بود، روز گذشته در ٩٠سالگي درگذشت و جسدش نيز بنا بر آيين‌هاي رايج در كوبا سوزانده خواهد شد.

خبرنگار« اعتماد» به پزشكي قانوني رفته و وضعيت‌ خانواده هاي حادثه‌ديدگان « هفت‌خوان» و « حله »را روايت ‌مي‌كند

بازمانده‌ها سخن مي‌گويند

خواهر محمد با همسرش براي شناسايي جسد برادر ٢٥ ساله دانشجويش كه در مشهد درس مي‌خوانده، آمده. يك چشمش اشك است و يك چشمش خون است.

وزیر راه و شهرسازی استعفای مدیرعامل شرکت راه‌آهن را پذیرفت.