رئيس‌جمهوري در آيين تجدید بیعت با آرمان‌های امام:

نه بیگانه‌پرستیم و نه بیگانه‌هراس

راه امام(ره) راه آزادی بود و بهترین تجلی آزادی هم انتخابات است. ما در ماه‌های آینده در یک آزمایش بزرگ تاریخی قرار می‌گیریم و مردم در آغاز سال ٩٦ پای صندوق انتخابات حماسه دیگری را می‌آفرینند

شهرداری کماکان تأکید دارد که اخطارها را به بنیاد داده و بنیاد نیز می‌گوید نامه و اخطاری به دستش نرسیده که این مسئله بدون‌شک در جلسه‌های بعدی مشخص خواهد شد.

 

آیت الله اعرافی در جمع مبلغان مدارس:

مبلغ باید مروج اخلاق، معنویت و علم و دانش باشد

مبلغ باید کتاب های درسی مدرسه را تورق کند و با فضای آموزشی و کتاب آشنایی داشته باشد. در مدارس نماز را زیبا و آبرومندانه برگزار کنید. ارتباط با مساجد را بیشتر کنید و در جذب طلبه از دانش آموزان مستعد و خانواده های خوب و با اصالت همت کنید.

۳۰۰ راهنمای گردشگری از ۴۵ کشور جهان پس از شرکت در کنوانسیون سالانه راهنمایان گردشگری در تهران، به استان‌های مختلف از جمله یزد و شهرستان میبد سفر می‌کنند.

شما می توانید اقتصاد و یا دستگاه های رقابت کننده همچون تبلت ها را سرزنش کنید ، اما موضوع اصلی این است که در چند سال اخیر کاربران و بسیاری از مصرف کنندگان متوجه ی تغییر بزرگی میان لپ تاپ ۵ ساله ی خود با لپ تاپ های براق و جدید روی قفسه های فروشگاه […]

در نشستی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان با نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان میبد، تفاهم‌نامه دوجانبه بین شهرداری میبد و میراث فرهنگی استان به امضا رسید.

وظیفه مسئولین دستگاههای اداری و شهرداری و مهمتر وظیفه خود مردم است ، ساختمان ها استاندارد باشد و اگر جایی هم سختگیری می کنند باید همراهی کرد.

نزدیک به ۱۷۸ ساعت از آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی ۵۴ ساله و فرو ریختن این ساختمان و دفن تعدادی از آتش‌نشانان می‌گذرد و تلاش‌ها برای یافتن این افراد ادامه دارد.

با رخ دادن حادثه ساختمان پلاسکو در تهران، دانش آموزان میبدی با حضور در سازمان آتش نشانی میبد از زحمات این پرسنل جانفشان تقدیر و تشکر نموده و با این بزرگواران ابزار همدردی کردند.