فرار از دنیای خسته کننده تک بعدی با آپدیت جدید ویندوز؛

ویندوز سه بُعدی بزودی در خدمت کاربران

مایکروسافت در به‌روزرسانی ۱۱ آوریل کاربرانی که به بازی‌های کامپیوتری علاقه دارند را هم فراموش نکرده است. این آپدیت به کاربران امکان می‌دهد ویندوز را در حالت بازی بگذارند. در این حالت اولویت مطلق با بازی است و همه توان کامپیوتر در خدمت آن قرار می‌گیرد.

آن فقید سعید از دوستان عزیز و از بیت رفیع شهادت و از چهره‌های خدوم و خالص و فاضل و عالمی انقلابی و استوار بود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با انتقاد از کیفیت پایین خودروهای داخلی، گفت: مردم به دلیل کیفیت پایین خودروهای داخلی ماشین خارجی می‌خرند.

در یک کارخانه در کردستان ۹۰۰ نفر مشغول به کار شدند اما برخی رسانه ها اعلام کردند که ۵۰ نفر بیکار شدند.

این استاد دانشگاه بر این باور است که اگر اشتباه بزرگی مانند هدفمندی یارانه های دولت سابق یا سیاست تعدیل اقتصادی دولت هاشمی رخ ندهد، اقتصاد ایران در حال جهش و ترقی خواهد بود.

جهت خرید این خودرو ۱۰۰ میلیون تومان توسط شهرداری میبد و مابقی آن بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور پرداخت گردید.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه ایران از برترین تیم‌های فوتبال ساحلی جهان است، گفت: یزد نقش مهمی در کسب قهرمانی‌های تیم ملی فوتبال ساحلی ایران دارد.

محمدرضا تابش با ۵ دوره حضور در مجلس از باسابقه‌ترین نمایندگان پارلمان است. نماینده مردم اردکان در سه دوره هفتم، هشتم و نهم که اکثریت مجلس در درست راست‌گرایان بود به عنوان یک اصلاح طلب در خانه ملت حضور داشت.

مدیرکل راه آهن استان یزد گفت: تا پایان خردادماه امسال دو خط جدید و نخستین و تنها تونل راه آهن استان در ایستگاه زرین و ریگ در محور چادرملو و مسیر مشهد به بهره برداری می رسد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد مطرح کرد

یزدی‌ها «سیزده‌به‌در» بارانی را تجربه خواهند کرد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد گفت: در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین باید منتظر بارش های رگباری در استان باشیم.