وزیر امور خارجه اظهارات یکی از اعضای جبهه پایداری درباره توافق برای تحویل سردار سلیمانی به آمریکایی ها را شرم آور دانست و گفت: حتما این موضوع را پیگیری حقوقی خواهم کرد مگر این که گوینده رسما عذرخواهی و توبه کند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی عصر سه شنبه و در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: درست همزمان با اینکه برخی کشورهای منطقه با اقدامات نمایشی درصدد تضعیف انقلاب و ایران اسلامی بودند، مردم با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حضور پرصلابت خود پای صندوق های رای بهترین پاسخ را به آنها دادند.

سخنگوی وزارت کشور: بر اساس ماده ۷۹ قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجموع صحت انتخابات ریاست جمهوری تایید شد.

تب خونریزی دهنده ویروسی کریمه کنگو یا CCHF یک بیماری خونریزی دهنده حاد تب دار است که از جمله بیماریهای مشترک بین انسان و دام بوده و با جود اینکه مخصوص حیوانات است اما موارد تک گیر و همه گیریهای آن در انسان نیز دیده می شود و مرگ ومیر بالایی دارد. حیوانات مختلفی از قبیل گاو، گوسفند و بز از طریق گزش کنه ها که بعنوان مخزن بیماری محسوب می شوند به ویروس بیماری آلوده می شوند.

سیدمحسن میرحسینی؛ مدیر گروه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه یزد

تحلیل آرای انتخابات ریاست جمهوری شهرستان میبد

دومین دلیل را بر طبق شنیده ها و بررسی هایی که داشتم در کم کاری ستاد دکتر روحانی در شهرستان میبد باید جستجو کرد و این امر را شاید اطمینان مسئولین ستاد ایشان در میبد از پیروزی حتمی دکتر روحانی در انتخابات ایجاد نموده باشد بگونه ای که طبق روایات افراد و کسانی که در ایام تبلیغات انتخاباتی در میبد بوده و یا از آنجا گذر نموده اند تبلیغات ستاد رقیب بسیار بیشتر از ستاد دکتر روحانی بوده است

بیش از۱۰۰۰جلد کتب مورد نیازگروه های آموزشی بااعتباری بالغ بردویست میلیون ریال ازسی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری شد و در نمایشگاهی درمعرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

دستگاه آنالیزر کمی لومینسانس با قابلیت انجام آزمایش های هورمونی با کیفیت بالا در آزمایشگاه بیمارستان امام جعفر صادق (ع) راه اندازی شد

 

رفتار اصولگرایان ۲ دهه پیش و پس از شکست سنگین آنها در انتخابات دوم خرداد ۱۳۷۶ به مراتب اخلاقی تر و به معیارها و لوازم رقابت دموکراتیک نزدیک تر بود.

صفحه اول روزنامه های امروز (عکس)