پزشک، نویسنده و روزنامه نگار

تا پایان هفته جاری چهار فروند هواپیمای ATR وارد ناوگان ایران خواهد شد.

گردشگری صنعت سوم جهان بعد از نفت و خودرو صنعتی پاک، متنوع، بزرگ و ارزش آفرین می باشد در بیش از ۱۵۰ کشور جهان یکی از پنج منبع مهم کسب ارز خارجی است و در ۶۰ کشور رتبه اول را دارد.

محمدرضا اشرفی کارشناس بهداشت با سه دهه تجربه در حوزه سلامت با بیست برنامه کاری و شعار «شهرسالم، شهروند سالم، شورای سالم» داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر میبد است.

آيت الله اعرافي امام جمعه ميبد:

آدم های قوی، با تجربه و سالم بايد وارد شورا شوند

انتخاب شوراها و رئیس جمهور باید بر اساس معیارهای اسلامی و انقلابی باشد .

قابل توجه آقایان قالیباف و رئیسی

هزینه این همه سیاه‌نمایی و تخریب را می‌دانید؟

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود  و تب و تاب انتخابات و تبلیغات نامزدها فضای کشور را پر کرده است. دیگر چند روزی بیشتر نمانده و همه نامزدها و طرفدارانشان در پی استفاده حداکثری از زمان هستند تا بتوانند افراد بیشتری را جلب و جذب کنند. مسلما با دیدن این […]

صفحه اول روزنامه های امروز (عکس)  

نگاهی به رفتار قالیباف در مناظره سوم

ارتفاعِ پَست

خیلی ها متاسف شدند که آقای شهردار فقط هوای شهر را نفروخته و با ذات فرهنگی شهر بیگانه نیست که با روح فرهنگ ما اخلاق هم انگار بیگانه است…

‌ آقای قالیباف شما ١٢ سال شهردار بودید. این سومین بار بود که کاندیدا می‌شوید فکر می‌کنید مردم تهران نسبت به ١٢ سال قبل از ترافیک، جمع‌آوری زباله‌ها و متکدیان و… راضی‌ترند. اگر راضی بودند در انتخابات سال ٩٢، ٧٠٠‌ هزار رأی نمی‌آوردید؟ نفر آخر فهرست نمایندگان یک‌‌میلیون‌و خرده‌ای رأی آورد.

‌ امام رضا(ع) افتخار همه ما شیعیان و مردم است. اگر نبات و پارچه سبز می‌خواهید به روستاها بفرستید، بگذارید و آن را بعد از انتخابات انجام دهید. الان جلویش را بگیرید. اینهایی که از نهادهای امنیتی هستند و با اتوبوس از شهرها برایت جمعیت می‌آورند؛ از آنان بپرس که پولش را از کجا می‌آورند. از پول بیت‌المال این کار را انجام می‌دهند. تو که قاضی هستی چرا با آنها برخورد نمی‌کنی؟