مسابقات فوتسال ادارات شهرستان میبد جام شهید میرباقری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد با قهرمانی تیم بیمارستان امام جعفر صادق (ع) پایان یافت.

دکتر حسن روحانی درگذشت دکتر ابراهیم یزدی وزیر خارجه دولت موقت را تسلیت گفت. رئیس جمهور با انتشار عکسی از خود و ابراهیم یزدی گفت: دکتر ابراهیم یزدی در کنار امام در نوفل‌لوشاتو و سال‌های بعد از آن، در تاریخ کشور ماندگار خواهد بود.

مرحوم یزدی در پی مخالفت آمریکا با صدور ویزای درمان، دی ماه سال گذشته در شهر ازمیر ترکیه تحت عمل جراحی قرار گرفت و تا زمان فوت در سن هشتاد و شش سالگی در ازمیر بستری بود. یزدی که از کهولت سن و سرطان پروستات رنج می‌برد، در سال های اخیر تحت درمان بوده است.

دفتر خبری دومین پروژه از پروژه‌های شهرستان میبد بود که در زیربنای ۴۵۰ مترمربع شامل ۴ اتاق خبر و سالن اجتماعات با ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار به بهره‌برداری رسید.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان استان یزد گفت: بیش از ۶۷۰ خانوده زندانی در استان یزد نیازمند کمک و حمایت هستند.

نماز جمعه این هفته میبد به امامت حجت الاسلام غفوری اقامه شد.

پروژه‌هایی که در بخش خصوصی و مشارکت بانک‌ها و مؤسسات در هفته دولت در شهرستان میبد به بهره‌برداری خواهند رسید یک‌صد و ۱۸ میلیارد و ۵۸۰ میلیون هزینه برده است.

اخلاق و مردم داری از موضوعات مهم، حوزه درمان است. تقویت فضایل اخلاقی پزشکان از دیرباز مورد توجه بزرگان این رشته بوده است .

شرکت تعاونی زیلوبافان میبد قدیمی ترین و تنها شرکت فعال در زمینه زیلو در کشور می باشد که متاسفانه فشارهای مالیاتی آنرا به نابودی می کشاند.