این کشور همسایه برای دومین بار است که تعرفه‌های سنگینی برای محصولات لبنی ایران وضع می‌کند تا در رقابت با دیگر تاجران لبنیات منطقه که عمدتا کشورهای عربی هستند، ایرانی‌ها نتوانند در بازار باقی بمانند و امروز به نظر می‌رسد که وضع این تعرفه‌ها بیشتر رنگ و بوی سیاسی دارد.

سامانی: با تصویب پیشنهاد وزارت کشور در هیأت وزیران ۴ استاندار جدید انتخاب شدند

با توجه به احتمال بيشتر در بروز حوادث ناشي از كار در كارگاه هاي ساختماني، معدني، ريخته گري، ذوب فلزات، نفت و پتروشيمي، در نظر داريم بازرسي هاي مشترك با حضور تمام نمايندگان دستگاه هاي عضو اين كارگروه در روزهاي سه شنبه هر هفته برگزار نمائيم.

گفت‌وگو با ملاله یوسف‌زی، برنده جایزه نوبل و سفیر صلح سازمان ملل متحد

چرا برای یک هدف خوب زندگی نکنیم؟

بر اساس آمارهای رسمی سازمان ملل متحد، بیش از ٢٦٠ میلیون کودک، نوجوان و جوان در سراسر جهان از امکان تحصیل در مدرسه محروم هستند. با وجود پیشرفت‌های صورت‌گرفته در دستیابی به برابری جنسیتی در فقیرترین کشورهای جهان، تعداد دخترانی که دسترسی به آموزش عالی ندارند بسیار بیشتر از پسران است. تحقیقات نشان داده است […]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: ۶۰ تا ۷۰ درصد پرونده تصادفات را پرونده تصادفات خرد تشکیل می دهد که باید برای حل و فصل سریع این پرونده ها چاره اندیشی صورت گیرد.

اين نوع برداشت از كلام امام خميني نوعي جمود به ظاهر الفاظ است…

اگر حضور یک اهل کتاب در شورای شهر یزد محل اشکال است، چرا در مجلس شورای اسلامی چندین نفر از هم‌وطنان اهل کتاب حاضرند؟

در این مراسم که با حضور شاکری شمسی از استان و مسئولین ادارات مختلف شهرستان میبد برگزار شد محمود اسدزاده سکان شهرداری میبد را به عهده گرفت.

در این مراسم سیدمحسن فلاح باز هم رئیس اداره بهزیستی میبد شد و از زحمات چندین ساله مشایخ تقدیر به عمل آمد.

ماجراي عضويت آقاي سپنتا نيكنام در شوراي شهر يزد كه فكر كرده بوديم به خوبي و خوشي پايان يافته دوباره مطرح شده و تصميم عجيب لغو عضويت اين شهروند زرتشتي مجددا نگراني ها و پرسش هايي جدي را ايجاد كرده است. شايد از نظر برخي دوستان ناآگاه و ساده انديش اين مصاديق چندان مهم نباشد […]