نگاهی به تصاویر تأسف‌بار پروژه‌های مسکن مهر در مناطق زلزله‌زده؛

از کرمانشاه که گذشت؛ به داد دیگر نقاط کشور برسید! + تصاویر

متأسفانه بی توجهی به مسائل فنی، مهندسی و ایمنی در پروژه های مسکن مهر شهرهای زلزله زده به وضوح به چشم می آید. باز هم تأکید می کنیم که فارغ از هر گونه نگاه سیاسی، باید هر چه زودتر به شرایط سایر پروژه های مسکن مهر در دیگر نقاط کشور رسیدگی و اگر نقصانی وجود دارد، هرچه زودتر برطرف شود.

تصاویر تاسف بار تخریب مسکن های مهر در شهر سرپل ذهاب بیش از سایر دیگر نقاط شهر قابل توجه رسانه قرار گرفت.

زهرا اشراقي در گفت‌وگو با «شرق» مطرح كرد

ناگفته‌هايي از بيت امام

یک روز یک دست لباس مشکلی پوشیدم و به دانشگاه رفتم. عصر همان روز هم پیش آقا رفتم. آقا گفت چرا عزادار هستی؟ چرا مشکی پوشیدی؟ گفتم از دانشگاه شما می‌آیم! گفت چرا دانشگاه من؟ گفتم اگر غیر از این بپوشم اذیت می‌کنند.

احمد خاتمي:‌ از حضورم استقبال بالا و كم‌نظير شده است

اصولگرايان آنلاين/اصولگرايان ‌آمدند اما با تأخير!

اينستاگرام و حتي توييتر (با وجود فيلتربودن) اين روزها بدل به رسانه سياسيون شده است و منبع بسياري از رخدادها يا نقل‌قول‌هايي كه جنبه خبري و رسانه‌اي پيدا كرده‌اند، اينستاگرام و توييتر شخصي چهره‌هاي سياسي است.

عزت‌الله ضرغامي در يادداشتي با عنوان «ورثه انبياء» نوشت: هفته قبل حضرت آيت‌الله شبيري‌زنجاني، از مراجع بزرگوار شيعه نکات مهمي را پيرامون آسيب‌شناسي طلاب حوزه‌هاي علميه بيان فرمودند. به جز يک مورد – که شايد نياز به توضيح بيشتر داشت – بقيه موارد، آن‌هم با اين صراحت پدرانه، نياز جدي طلاب جوان است. جايگاه اجتماعي […]

مرکز اصلی زمین‌لرزه رخ‌داده در مرز ایران و عراق بود. نزدیک‌ترین شهر در ایران که محور زمین‌لرزه بود، شهر ازگل کرمانشاه بوده و پس‌لرزه‌های این زلزله ادامه خواهد داشت.

گزارش الجزیره از وضعیت اسف‌بار در یمن

ظرف همین هفته آینده، صدها یمنی جان خود را از دست می‌دهند

خبرنگار شبکه خبری الجزیره می‌گوید پس از تشدید محاصره یمن توسط عربستان، قیمت ذخائر موجود غذا سرسام‌آور شده و با اتمام قریب‌الوقوع این ذخیره غذایی، فقیر و غنی یمنی باید علاوه بر وبای واگیردار، با گرسنگی هم دست و پنجه نرم کنند.