استاندار یزد در یادداشتی پیرامون موضوعات مرتبط با اقتصاد مقاومتی به توجه جدی و عملی به بعد تولید و اشتغال تاکید کرده و بیکاری را به عنوان پدیده‌ای مخرب معرفی کرده است.

استان يزد در روزهاي پاياني آذرماه، ميزبان رقابت‌هاي حوزه چهار كشور بيستمين جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان است.

روحانيت بايد مستقل باشد و براي حفظ استقلال خود نبايد به بودجه دولتي وابسته باشد. ترديدي وجود ندارد که اگر حوزه‌هاي علميه براي تأمين بودجه خود مثل گذشته با مردم سروکار داشته باشند، مردم اين کار را خواهند کرد، البته روحانيت و حوزه‌ها بايد در هزينه‌هاي خود صرفه جوئي کنند و سيره سلف صالح را که قناعت و زهد بود پيشه نمايند.

چند سال پيش كه پياز زعفران ايراني از مرزها خارج مي‌شد، برخي فعالان اقتصادي معتقد بودند تا سطح زير كشت افغانستان به ايران برسد، راه درازي پيش‌روي اين كشور قرار دارد و افغانستان خطر جدي براي ايران به حساب نمي‌آيد.

کمپین «ما پشیمانیم» که درباره رأی به آقای روحانی در فضای مجازی راه‌اندازی شده، بازتاب گسترده‌ای پیدا کرده است. این پویش البته می‌تواند به‌عنوان یکی از جوگیری‌های رایج دنیای مجازی تلقی شود که درصد اعتماد به فضای مجازی را کاهش می‌دهد. در حوزه‌های غیرسیاسی هم شاهد این داغ‌شدن‌های موضوعات بوده‌ایم. درحوزه‌های فرهنگی و هنری این […]