آیت الله جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: شما باید چپاولگرها را شناسایی کنید و قبل از اینکه آنها شروع به کار کنند شما عزیزان توطئه آنها را خنثی کنید، نه اینکه تنها کشف جرم کنید بلکه باید دفع جرم کنید! در حقیقت باید جُرم را جلوگیری کنیم نه اینکه تنها جرم واقع شده را کشف کنیم.

«چرا شما فکر مي‌کنيد يا بايد نوکر آمريکا بود يا با آمريکا جنگيد؟ آيا راه ديگري نداريم؟» ادامه دادم: «کشورهايي را مثال نمي‌زنم که شما قبول نداريد، ولي همين چين مورد قبول شما، آيا نوکري آمريکا را مي‌کند؟»

تأهل تأثیر قابل ملاحظه ای در تغییرات پوششی زنان جامعه ندارد.

بازگشت به مردم می‌تواند راه حل بزرگی برای حل بحران‌های اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی باشد.

یازدهیمن جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد، استاندار، مدیران کل ادارت و مسئولین و صنعتگران شهرستان میبد عصر روز جمعه در فرمانداری میبد برگزار شد.

نماز جمعه این هفته میبد به امامت آیت الله اعرافی در مصلی بزرگ میبد اقامه شد.

شهرداری ميبد با هدف ترویج استفاده از ضایعات، ساخت المان های انتزاعی با ضایعات آهنی جهت زیباسازی شهری را در دستور کارقرار داد.

آقای رئیس جمهور! مردم، احساساتی شدن و سخنان تند گفتن را نشانه انقلابی بودن نمی‌دانند، عاقلانه عمل کردن را که حلال مشکلات است علامت انقلابی بودن می‌دانند. به همین دلیل است که مردم ایران، شما را به خاطر به سرانجام رساندن برجام تحسین می‌کنند و از ترامپ که برخلاف منطق و با تکیه بر تفکر افراطی، آمریکا را از برجام خارج کرد متنفرند و او و وزیر خارجه تازه کارش را دشمنان شماره یک خود می‌دانند.

سردار قاسم سلیمانی گفت: رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور ما مطالب سخیفی در توئیت خود بیان کرد.تو ما را تهدید می کنی به این که اقدامی انجام می دهی که در دنیا سابقه ندارد.این ادبیات کاباره‌ای است.

مجموعه سالن ورزشی مصلی بزرگ‌ترین سالن ورزشی این شهرستان هم با یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و همچنین مشارکت اداره ورزش و جوانان استان و خیرین در حال انجام است.