رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي ميبد با اشاره به حضور چهار شركت تعاوني برتر از اين شهرستان در بين تعاوني هاي برتر استان يزد گفت: ميبد بعد از مركز استان، بيشترين سهم تعاوني هاي برتر استان را به خود اختصاص داده است.

مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری های شهرستان میبد در پیامی کسب مقام نخست فرمانداری میبد در بین تمامی ۱۰ فرمانداری های تابعه استان یزد را به حسین فلاح تبریک گفت.

به مناسبت فرارسیدن یکم شهریور ماه زادروز حکیم فرزانه ابوعلی سینا و روز پزشک از پزشکان بیمارستان میبد قدردانی شد.

فرماندارمیبد در نشست خبری به مناسبت فرارسیدن هفته دولت خبر داد:

۹۵ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۵۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح می‌شود

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت فرماندارمیبد در نشستی با خبرنگاران گفت: ۹۵ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۵۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در هفته دولت در شهرستان میبد افتتاح خواهد شد.

با حضور فرماندارمیبد اولین مسابقات فوتسال جام بزرگداشت سرداران و ۳۳ شهید مهرجرد برگزار شد.

آيات عظام خواستار برخورد با مسببان غائله مدرسه فيضيه شدند

تندروها به كجا وصلند؟

تجمع طلاب و همچنين پلاكارد موهون در اين برنامه، واكنش‌هاي بسياري را به همراه داشت. يكي از منتقدين اين برنامه آيت‌الله ناصر مكارم شيرازي از مراجع عظام تقليد بود كه با انتشار بيانيه‌اي شديداللحن خواستار توضيح مسوولان مدرسه فيضيه شد.

سپاه هیچگونه برنامه‌ای برای حضور کارکنان خود در این مراسم نداشته است.

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید دربیانیه ای با اشاره به برگزاری تجمع طلاب حوزه علمیه قم گفت: درشرایط حساسی که در آن قرار داریم، تضعیف حوزه علمیه و مرجعیت و تهدید رئیس جمهوری بر اساس چه ضابطه‌ای بوده؟ آیا همه اینها آب به آسیاب دشمن ریختن نیست؟!

مفهوم این شعار این است که آقای رئیس‌جمهور، ما همانطور که سر آقای هاشمی را زیر آب کردیم سر تو را هم زیر آب خواهیم کرد.

در بخش قوه قضائیه برخورد سنجیده درست دقیق و به موقع نبوده که دچار مشکل شدیم و همچنین در بخش قوه مقننه اشکالاتی در نوع قانون گذاری و نوع نظارت وجود دارد که باید اصلاح شود.