به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران:

اولین جلسه دیدار مردمی مدیریت شهری میبد برگزار می شود+پوستر

با توجه به چهل سالگی انقلاب اسلامی اولین جلسه دیدار مردمی مدیریت شهری میبد شنبه ۱۳ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلی آیت الله اعرافی(ره) انجام خواهد شد.

این مراسم صبح روز جمعه ۱۲ بهمن ماه از میدان شهرداری به سمت مصلی آیت الله اعرافی(ره) برپا می شود.

صبح امروز عليرضا نقوي به عنوان شهردار ميبد كار خود را شروع كرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد توسعه صنعت گردشگري را بهترين را براي معرفي هویت ملی اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی به جهانيان دانست.

مدیر پایگاه پژوهشی شهر تاریخی میبد در یادداشتی به تاریخچه‌ی فعالیت پایگاه پژوهشی میبد پرداخته و اهمیت آن در شناسایی تمدن شهر کهن میبد را یادآور شده است. به گزارش ایسنا – منطقه یزد، «ساشا ریاحی مقدم» در این یادداشت شهر کهن ميبد در کویر مرکزی فلات ایران را نشانه‌ای از تمدن باستانی این سرزمین […]

همزمان با سالروز بزرگداشت دهه فجر امسال ۱۹ طرح صنعتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۷۳ میلیارد تومان افتتاح به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار و اعضای شورای شهر میبد از باغ پرندگان، آموزشگاه مرحوم سید احمد آتشی و نمایشگاه چهل سالگی انقلاب بازدید نمودند.

فرماندارمیبد تلاش و برنامه‌ریزی جهت نمایش منظری زیبا از این شهر برای معرفی به مسافران در ورودی‌ها و کمربندی شهرستان با نصب تابلوها و بنرهایی در آن مسیرها خواستار شد.

بنا شد در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی عفویی معیاری گسترده تر از گذشته داشته باشیم که این موضوع در حال بررسی است. ان شاءالله تعداد قابل توجهی از زندانیان، مورد عفو قرار خواهند گرفت. البته آن استثناهایی که در عفوهای دیگر وجود دارد برای این عفو جدید نیز مطرح می شود اما تلاش ما این است که با انجام بررسی های دقیق، تعداد بیشتری مشمول شرایط شوند و با توجه به موافقت رهبر معظم انقلاب با اصل موضوع، ان شاءالله به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدکاظم دهقانی‌فیروزآبادی شب گذشته در اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.