به مناسبت فرا رسیدن ایام حزن و اندوه سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) مراسم نخل برداری هیئت بیت العباس شهرستان میبد برگزار شد.

استاندار یزد با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس تجلیل از پیرغلامان حسینی در این استان گفت: «فرهنگ حسینی الگوی تمدن اسلامی و اراده انقلابی»، شعار و محور این دوره اجلاس پیرغلامان حسینی در یزد است.

عامل توسعه خوشه زیلو و معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان یزد از برگزاری تور آموزشی فعالان خوشه زیلو به منظور برندسازی، بازاریابی و ایجاد شبکه‌های تولید زیلو و نوآوری در هنرصنعت زیلو خبر داد.

هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی در هتل کریاس پالاس میبد با حضور بیش از ۱۲۰۰ نفر برگزار شد.

هفدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمانی حسینی در هتل کریاس پالاس میبد برگزار شد.

بی گمان پاسداشت پیرغلامان و مداحان و واعظان حسینی به به معنای پاسداشت اشخاص، بلکه پاسداشت از حقیقت الهی است که از هابیل تا امروز ادامه داشته و دارد

اين روزها و در پي درخواست پناهندگي يك روزنامه‌نگار شاغل در رسانه‌هاي اصولگرا از كشور سوئد، سر و صداي زيادي در ايران پيش آمد و برخي اصلاح‌طلبان فرصت را غنيمت شمرده و براي حال‌گيري از طرف مقابل، او را اصولگرا معرفي كردند به ويژه اينكه مورد اعتماد برخي از اصولگرايان تندرو بود. يك روزنامه اصولگرا […]

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان و افزایش حقوق آنها بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان از مهر امسال خبر داد.

رمز گشایی از مخالفت با حضور ناگهانی ظریف در حاشیه گروه 7

آقای وزیر خارجه! چرا می‌روی سفر خارجه؟

سفر ناگهانی محمد جواد ظریف به جنوب فرانسه برای دیدار با رییس جمهوری و وزیر خارجۀ این کشور در حاشیه اجلاس گروه ۷ ( هفت قدرت صنعتی جهان) و گفت و گو دربارۀ بستۀ پیشنهادی ماکرون (خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری) با انتقاد و اعتراض هایی در داخل رو به رو شده و آن را «بازی در زمین آمریکا» دانسته اند در حالی که مهم ترین مخالف خود آمریکا بوده است! اما چرا دوست ندارند به نتیجه برسد تا برجام برجا بماند؟

برجام برای چین یک کارتِ بازی با آمریکا، برای روسیه حفظِ فاصله میان ایران و غرب و برای اروپا جلوگیری از جنگ و حفظ امنیتِ جغرافیایی است