مجید پازوکی: به قطع یقین، ایمان دارم که نویسندگان این استعلام، تاکنون یک کلمه از متن بسیار ثقیل و صعب مقالات شمس را مطالعه نفرموده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: الان زمان خوبی برای مذاکره است مشروط بر اینکه آمریکا هم به آن شرط عمل کند، و همه تحریم‌ها یا تعدادی از مذاکرات مهم را لغو کند تا بالاخره ایران انگیزه‌ای برای مذاکره پیدا کند.

میبدی در دوره ای قلم می زد که اندیشمندان آن را دورۀ رشد و شکوفایی و ارزشمندی زبان و ادبیّات فارسی می دانند، عصری که نثر و نوشتار به پختگی و کمال رسید و بسیاری از نویسندگان خوب و توانای زبان فارسی در این هنگام پای به عرصه نهادند…

همه چيز از يك روز نحس در اطراف هويزه شروع شد

گروهبان عوده به همه شليك كرد

همه چيز از يك روز نحس در اطراف هويزه شروع شد. من سرباز پياده بودم. با گروهي از سربازان پياده پشت سر تانك‌ها و نفربرها راه افتاده بوديم به سمت شهر هويزه. صداي تيراندازي‌ها از هر سو به گوش مي‌رسيد. نزديكي‌هاي شهر هويزه شدت تيراندازي‌ها و درگيري‌ها زياد شد از هر سو گلوله بود كه مي‌آمد. هم از سمت شهر كه دست ايراني‌ها بود، هم از سمت نيروهاي ما كه پشت سر ما بودند و بي‌وقفه بر سر شهر گلوله و آتش مي‌ريختند.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد از وقوع یک فقره تصادف فوتی با ۳ کشته و یک زخمی در کمربند غربی این شهر خبرداد.

این برنامه با حضور استاد کریم زمانی (مولف شرح جامع مثنوی) چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن طوبی شهر میبد برگزار می گردد.

تبادل گردشگر و تجربه در حوزه‌های گردشگری یزد و ارمنستان ضروری و می‌تواند نقش مهمی در تقویت ارتباط بین دو کشور ایران و ارمنستان ایفا کند.

خیرین میبد با شرکت در پویش مهرجویان حسینی که به همت مجمع فرهنگیان شهرستان در سال جدید تحصیلی راه‌اندازی شد، ۵۷۰ میلیون ریال به دانش‌آموزان بی‌بضاعت کمک کردند.

آوار مديريت عجيب احمدي‌نژادي بر سر هپكو

قطب صنعتي اراك چطور ورشكست شد؟

حدفاصل سال‌هاي ۸۷ تا ۹۲ نشان مي‌دهد كه در اين سال‌ها، بيش از ۱۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه ماشين آلات راه‌سازي به كشور وارد شده است. يعني در يك دوره حدودا پنج ساله، بطور ميانگين در هر سال نزديك به ۶۰۰۰ دستگاه ماشين آلات راه‌سازي به ايران وارد شده است

آخرین گواهی که بر یزدی یا میبدی بودن او پیدا شد. وجود واژه های بومی یزدی در متن کشف الاسرار بود که با یادداشت ایرج افشار با عنوان «ترده کشف الاسرار» همراه شد .