تا دیر نشده رمز دوم یکبار مصرف خود را فعال کنید. با این کار دست افراد سودجود و کلاهبرداران که مترصد دریافت حساب های مالی شما هستند کوتاه خواهد شد و شما می توانید با امنیت نسبی خوبی تراکنش های مالی خود را انجام دهید.

انشالله که حرف اعضای مجمع و ائمه جمعه و کارشناسان تلویزیون راست باشد و با نپیوستن به «FATF» حال اقتصاد ایران خوب شود و تولیدگران بتوانند به راحتی به داد و ستد بپردازند.

هدیه سال نو ترامپ بازی با جان ۵۰۰۰ سرباز آمریکایی در عراق،قیام ایران علیه فتنه،جنگ و صلح یا جنایت و مکافات،نباید مشکلات اقتصادی مانع دسترسی مردم به عدالت شود،دولت ایام بزم و ۱۷ بهمن شهرآورد سرخابی ها در آزادی از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

به بهانه هفتم دیماه سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی؛

۴۰۹۱ تبعه‌ خارجی در یزد باسواد شدند

سوادآموزی در ایران اسلامی گام‌های خود را فراتر از مرزهای جغرافیایی و فرهنگی این سرزمین کهن گذاشته و امروز به دنبال با سوادکردن اتباع خارجی است، در این راستا طی چهار سال گذشته ۴۰۹۱ نفر از اتباع خارجی در یزد با سواد و از سازمان سوادآموزی این استان فارغ التحصیل شدند. قبل از اسلام، آموزش […]

البته مردم به یاد دارند که مقبره‌ای بوده و افراد بر سر قبر وی می‌رفتند و فاتحه‌ای می‌خواندند که در جامع جعفری از آن به عنوان «میدان وحشی» یاد شده ولی بعدها بر اثر خیابان‌سازی‌ها، تخریب شده است.

يكي از مسوولين محترم سپاه نكته جالبي را اظهار كرده و گفته است كه«مدل براندازي غرب در مقابل انقلاب اسلامي تغيير كرده. در اين مدل جديد براندازي، تكيه بر افراد فرودست جامعه و كساني است كه محصول حاشيه‌نشيني و بي‌سوادي هستند و در فضاي مجازي آلوده شده‌اند.» به نظر مي‌رسد كه اين جملات را بايد […]

تحليل اعتراض‌هاي آبان ماه در گفت‌و‌گو با محسن صفايي فراهاني

بزرگ‌ترين دلجويي تغيير رفتار حاكميت است

مجمع تشخيص چند ماهي است كه FATF را معطل نگه داشته! هيچ بعيد نيست درنهايت تصويب كند ولي متاسفانه گويا برخي مسوولان تا هزينه سنگيني به كشور تحميل نكنند، حاضر به انتخاب راه نيستند!

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد

پذیرش FATF به صلاح سیستم بانکی کشور است

عرضه توسط صرافی‌های بانکی انجام می‌شود و بانک مرکزی نیز ارزی تاکنون نداده است. نرخ خرید و فروش در صرافی‌های بانکی بر اساس مشورت و متناسب با بازار است.

اسكندر مختاري، مدير سابق پروژه نجات‌بخشي ارگ بم

آن‌طوركه بايد، از زلزله بم نياموختيم

بم اما ميان سيل غم‌ها تنها نماند، ارگ بم، سازه عظيم خشتي نيز غم مردم را تاب نياورد و فرو ريخت و از آن غول خشتي جز تل‌هاي خاك و گل چيزي روي زمين باقي نماند.

مدیرکل ثبت احوال یزد خبر داد:

افزایش سن ازدواج و نخستین بارداری زنان در یزد

مدیرکل ثبت احوال یزد با بیان این‌ که آمار ازدواج در این استان روند کاهشی دارد گفت: سن ازدواج جوانان و همچنین سن نخستین بارداری مادران در یزد افزایش یافته است. «محمدعلی مکرمی» در روز گذشته سوم دیماه در جریان دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با بیان این‌ که […]