مصلی آیت ا… اعرافی (ره) میزبان شهید گمنام عملیات رمضان شد.

در روز شهادت حضرت زهرا(س) روی داد:

تشییع باشکوه پیکرمطهر شهید گمنام در میبد+ تصاویر

با حضور گسترده مردم شهیدپرور میبد، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در شهرستان در روز شهادت صدیقه طاهره حضرت زهرا(س) برگزار شد.

۷۲۰ میلیون ریال کمک نقدی به همراه اقلام غیرنقدی واحد تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری و مشارکت برخی از شرکت تعاونی های جهت کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

اختصاصی صدای میبد

جماعت کوزه گران میبدی

راجع به سفال های دوره های ماقبل اسلام و اوّلین سده های اسلامی در ایران در کتاب های تاریخ هنر و باستان شناسی مطالب حائز اهمیّت و مهمّی منعکس شده است ، در حالی که ما صنعت سفالگری امروزی ایران را خیلی کم می شناسیم …

مطالبه ایران و عراق برای مجازات آمران ترور سرداران مقاومت؛ تلفات عین‌الاسد هر روز بیشتر از دیروز؛ هراس دنیا از شیوع کرونا؛ طلاق هم سهمیه‌بندی شد و اقتدار فوتبال ایران در کشور ثالث؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

آموزش خبرنویسی و نحوه اطلاع رسانی در فضای مجازی و تولید محتوا با بهره گیری از متن، صوت، عکس و فیلم باید در دستور کار رابطین روابط عمومی قرار گیرد.

فرزند يادگار امام ضمن تاكيد بر ضرورت اميدواري تاكيد كرد كه همه ما بايد اين باور را درون خود نهادينه كنيم كه ايران متعلق به همه ماست و هيچ‌ يك از ما به تنهايي نمي‌توانيم، ادعا كنيم كه اين سرزمين از آن ماست. سيد حسن خميني گفته است: «بايد اميدوار بود!»

آقاي محمد يزدي در سخناني اظهار كرده است كه:«دشمن با پول، زن و مقام به دنبال نفوذ در جمهوري اسلامي است.» با توجه به حضور انحصاري مردان در جايگاه مديريت كشور، اين گزاره درست است و ۳ نقطه‌ ضعف اساسي مردان را به تصوير مي‌كشد. هر چند اقدامات براي نفوذ منحصر به اين ۳ مورد […]

آیت الله اعرافی به آتش زدن کتاب پزشکی داخلی هاریسون توسط یک مدعی طب اسلامی واکنش نشان داد.

رییس جمهوری گفت: از همه آنهایی که در این انتخابات نقش دارند خواهشمندم، آنجایی که روشن است صلاحیت یک فردی رد شود، حتما رد کنید. در جاهایی که نامشخص یا احتمالات ضعیف است، مردم را ناراحت نکنیم. .