استان یزد دارای ۷ زمین تنیس می باشد که با اضافه شدن ۳ زمین تنیس که در این مجموعه امروز مورد بهره برداری قرار گرفت سرانه زمین ورزشی تنیس در استان افزایش می یابد.

به مناسبت هفته کار و کارگرو با همت اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان میبد تریبون آزاد کارگری در این شهرستان برگزار شد.

در چهارمین روز از هفته کار و کارگر منتشر شد:

تقدیر از مدیران عامل و مسئولین خانه بهداشت واحدهای تولیدی میبد

همزمان با چهارمین روز از هفته کارگر و مصادف با روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای از مدیران عامل، مسئولین خانه بهداشت و مسئولین ایمنی واحدهای تولیدی منتخب در مقابله با بیماری کرونا در میبد تقدیر شد.

يامين‌پور: مهمانان «جهان‌آرا » با تجويز نهادهاي امنيتي دعوت شدند

انتقادات يك بازمانده

او همزمان انتقادات تندوتيزي را به خبرگزاري‌هاي فارس و تسنيم و همچنين روزنامه‌هاي كيهان و وطن‌امروز كه اصلي‌ترين رسانه‌هاي جريان اصولگرا محسوب مي‌شوند، مطرح كرد و به طعنه خطاب به آنان نوشت: «شفافيت براي همسايه است!»

آقاي رييس‌جمهور در تعريض نسبت به ايجاد ترديد درباره آمار كرونايي سخني گفت كه طبعا خوشايند منتقدين نبود. وزارت بهداشت هم خود را مقيد به توضيح نمي‌داند. فقط هر روز اعدادي را مي‌گويد و انتظار دارد كه ديگران آن را چشم و گوش بسته باور كنند. حتي حاضر نيستند به شوراي شهر تهران نيز پاسخ […]

هرچند کرونا بر کاهش تصادفات یزد بی‌تاثیر نبوده اما بروز ۳۷۷ مورد تصادف با موتورسیکلت در استان از ابتدای امسال تاکنون تلنگری است تا مسئولان برای کاهش این آمارها بیش از پیش کمر همت ببندند.

همه ما در عصر کرونا در برابر دیگران مسؤول هستیم. اگر رفتارهای پرخطر ما زمینه ساز کرونا گرفتن دیگران شود باید پاسخگو باشیم

عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی در یزد دستگیر شد

عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی در یزد دستگیر شد

رییس پلیس فتا یزد از شناسایی عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی با عنوان تشخیص بیماری با دیدن عکس چهره خبر داد.

معاون شرکت آب منطقه ای اصفهان اعلام کرد؛

خالی بودن ۶۲ درصد مخزن سد زاینده رود/ نیروگاه سد تولید برق دارد

در حال حاضر ۳۸ درصد مخزن سد زاینده رود ذخیره آب دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۸۳ هزار و ۵۰۵ نفر در کشور به کرونا مبتلا شدند که از تعداد ۵۲۰۹ جان خود را از دست داده اند.