قطع به یقین ۷۰درصد تصادفاتی که در شهرستان روی می دهد یک طرف حادثه دیده فاقد گواهینامه رانندگی است.

علاقه مندان جهت تهیه ماهنامه عصر میبد می توانند به کتابفروشی های سطح شهر مراجعه نمایند.

در دیدار مدیردرمان تأمین‌اجتماعی یزد با نمایندگان مردم استان در مجلس شواری اسلامی تاکید شد:

آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان سرطان از اولویت‌های استان است

با توجه به اینکه یزد یکی از قطب‌های درمان کشور محسوب می‌شود و سالیانه بیماران زیادی از استانهای جنوب و جنوب‌شرق کشور برای مداوا به این استان مسافرت می‌کنند و نیز با توجه به تعداد زیاد بیماران سرطان در استان ، توجه به احداث بیمارستان سرطان یک امر ضروری به نظر می‌رسد.

جامعه کار و تولید استان می توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ سوالات، شکایات، انتقادات، گزارش ها و نظرات و دغدغه‌های خود را با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در میان بگذارند.

در مراسم رونمایی از دستگاه ونتیلاتور خیری بیمارستان شهدای کارگر عنوان شد:

پشتیبانی خیرین روحیه مضاعفی را به کادر سلامت در خط مقدم درمان میدهد

مدیر درمان تامین اجتماعی یزد در مراسم رونمایی از دستگاه ونتیلاتور که توسط مرکز نیکوکاری اصناف به بیمارستان شهدای کارگر اهدا شده بود با تاکید بر این که بدون کمک خیرین گذر از بحران کرونا ممکن نیست گفت: پشتیبانی خیرین روحیه مضاعفی را به کادر سلامت در خط مقدم درمان بخصوص درخط مبارزه با ویروس کرونا می دهد.

مهندس نقوی از آغاز عملیات عمرانی جدول گذاری و آسفالت خیابان امام خمینی خبر داد.

در استان یزد ۱۹ هزار و ۷۷۰ کارگاه آسیب دیده از کرونا شناسایی شده، که از این تعداد تاکنون ۲۱۹۱ کارگاه در سامانه کارا جهت دریافت تسهیلات ثبت نام نموده اند.

رئیس دادگستری در نامه ای به فرماندار میبد، پیگیری احداث و تکمیل فضاهای ورزشی بانوان را خواستار شد.

شعبه ۱۰۲ به عنوان شعبه تخصصی حوزه کارگری و شعبه ۷ حقوقی یزد هم به عنوان شعبه مسائل حقوقی جامعه کارگری به فعالیت می پردازند.

شهرداری برای این تندیس‌ها مجموعا چهار میلیارد ریال هزینه کرده است تا هنرصنعت سفال میبد را بهتر از گذشته در عرصه ملی و جهانی به مسافران و گردشگران معرفی کنید.