سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از افزایش بستری بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان خبر داد.

ممکن است همین دسته عزاداری که جنابتان فرموده‌اید یک شهر را دچار بیماری کند. آیا می‌توانید در دنیای دیگر پاسخ گوی جان آدم‌ها باشید؟

این ماکت ۵ سال پیش نیز در جریان رزمایش پیامبر اعظم ۹ به عنوان هدف فرضی منهدم شده بود.

اعمال محدودیت‌های کرونایی در مهریز؛

تفرجگاه‌های “غربالبیز” و “کوه ریگ” مهریز تعطیل شد

ا توجه به وضعیت فعلی و به دلیل اهمیت حفظ سلامتی مردم، برخی از محدودیت‌های گذشته در شهرستان مهریز مجدداً و برای مدت یک هفته اعمال خواهد شد.

محمدجواد حیدری مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

سامانه قدیم بیمه بیکاری مسدود شد

مدیر روابط کارِ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: متقاضیانی که بیمه بیکاری آن‌ها تداوم دارد و یا خواهان دریافت آن هستند به سامانه جدید مراجعه نمایند.

رئیس کمیته امدادامام خمینی (ره) شهرستان میبد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۷ فقره وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد میبد پرداخت شد.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان میبد از پایان فاز اول و شروع فاز دوم ساماندهی حصار نارین قلعه میبد خبر داد.

یزدی ها در گذشته به سخت کوشی و روحیه اقتصادی مشهور بودند. در یزد صنعت نساجی فعال بود که صرف نظر از درآمد برای صاحبان آن، اشتغال خوبی نیز ایجاد می کرد.

در استان یزد ۱۹ هزار و ۷۷۰ کارگاه آسیب دیده از کرونا شناسایی شده، که از این تعداد تاکنون ۴۳۵۹ واحد صنفی آسیب دیده از کرونا نیز برای دریافت تسهیلات ۱۸ درصدی به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند که انتظار است بانک‌ها در این راستا تلاش مضاعفی به کار گیرند.

عماد تشکری سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

قطعا وارد حاشیه سیاسی نخواهیم شد و سعی خود را تحقق، شعار «جهش تولید» قرار می دهیم

من در حوزه کاری و اداری، که تاکنون خدمت کرده ام، نگرش سیاسی خود را دخالت نداده ام، و در این چند روز که انتصاب من اعلام شده، استقبال و تبریک نگرشهای مختلف سیاسی موید این امر است. لذا قطعا وارد حاشیه سیاسی نخواهیم شد و سعی خود را تحقق، شعار «جهش تولید» قرار می دهیم.