این اداره کل حامی و طرفدار کارآفرینی است که به دنبال سود و بهره بردن از سرمایه اش باشد و در کنار آن منافع کارگر را نیز پرداخت کند.

هر ساله این وزارتخانه با هدف شناسایی کارآفرینان در سطح کشور و انتخاب برترین کارآفرینان و معرفی آنان به عنوان الگوهای برتر به آحاد جامعه خصوصا جوانان، اقدام به برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر می نماید.

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

واحدهای تولیدی از ظرفیت تبصره ۲ ماده ۳۸ برای ارتقاء ورزش کارگران بهره ببرند

در برنامه ششم توسعه این فرصت به واحدهای تولیدی داده شده است تا با استفاده از ابزارهای قانونی بتوانند برای ارتقاء سطح سلامت کارگران و خانواده هایشان گام های موثری بردارند.

ظهر امروز پنجشنبه ٢٧آذرماه نشست خبری علیرضا نقوی شهردار میبد و اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور جمعی از اصحاب رسانه استان برگزار شد.

صبح امروز جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان یزد به دعوت شهرداری شهر جهانی زیلو میبد از پروژه های تفریحی، گردشگری و عمرانی این شهر بازدید کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: تشییع میلیونی شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در عراق و ایران، اولین سیلی سخت به امریکایی‌ها بود اما سیلی سخت‌تر «غلبه نرم افزاری بر هیمنه پوچ استکبار» و «اخراج امریکا از منطقه» است، البته آمران و قاتلان سردار سلیمانی نیز باید انتقام پس دهند و این انتقام در هر زمانی که ممکن باشد، قطعی است.

با راه اندازی مرکز تماس ۲۵۰۰ در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم استانی هایی که در زمینه روابط کار (مشکلات کارگری و کارفرمایی)، بیمه بیکاری، طبقه بندی مشاغل، بازرسی کار و مشاغل سخت و زیان اور سوالی دارند از این طریق می توانند به پاسخ های خود دست پیدا کنند.

اصحاب رسانه شهرستان و برخی فعالین مجازی با رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

شهردار میبد از اجرای طرح مناسب سازی این شهر با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در دوره پنجم شورای شهر میبد خبر داد.

شاخص‌های اقتصادی بویژه مبادلات بازرگانی نرخ تورم، نرخ رشد اقتصادی و وضعیت عمومی اقتصاد کشور به تنهایی نشان‌دهنده سرّ ضمیر هست. بنابر این بهتر است ابعاد تحریم را در همه زمینه‌ها مورد به مورد شرح داد تا همه با چشمان باز تصمیم بگیرند.