سهمیه استان یزد در این طرح ۴۸۰ نفر می باشد که تاکنون ۱۳۲نفرمتقاضی و ۷۷ بنگاه واجد شرایط ثبت نام خود را در سامانه انجام داده که تعداد ۵۸ قرارداد در این خصوص منعقد شده است.

در گفتگو با سید احمد آقایی مسئول پانسمان نوین بیمارستان امام جعفرصادق (ع) میبد مطرح شد:

درمان زخم های بیماران دیابتی با پانسمان نوین

به علت فراوانی بیماری دیابت در استان و مخصوصاً شهر خودمان سر و کارم بیشتر با بیماران دیابتی و زخم‌های دیابت است. ولی با زخم‌های ناشی از تروما، زخم‌های ناشی از حادثه، زخم‌های عروقی، سوختگی، زخم بستر، پرتودرمانی و سرطان هم سر و کار دارم.

نیروی کار متخصص و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را از طریق پل ارتباطی اتاق بازرگانی درخواست و می پذیریم. همچنین کارآموزی که کسب امتیاز بالا در ارزیابی دوره کارآموزی به دست آورد به عنوان نیروی کار استخدام می کنیم.

بعد از تدریس معلم، درسم را می‌خواندم. براساس آزمون ها تست می‌زدم. آزمون ها را بررسی می‌کردم و روزهایی که مدرسه می رفتم ۵ تا ۶ ساعت درس می‌خواندم. روزهایی که کلاس نداشتم هم ۸ تا ۹ ساعت مطالعه می‌کردم.

بیش از ۱۰۰ هزار نفر در این تعاونی ها عضو هستند و این شرکت برای قریب به ۵۴ هزار نفر شغل ایجاد کرده اند.

اصحاب فرهنگ و هنر با مراجعه به سامانه کارا kara.mcls.gov.ir و بخش تسهیلات کرونا فرهنگ و هنر، جهت اخذ تسهیلات بانکی درخواست های خود را ثبت نمایند.

نقل و انتقال تیم بایدن به کاخ سفید پس از تحلیف با رعایت همه اصول بهداشتی و انجام عملیات ضدعفونی کاخ سفید صورت خواهد گرفت.

مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

تشکری رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

اضافه شدن ۳ پزشک متخصص از ۲۰دیماه به پلی کلینیک تامین اجتماعی اردکان

با افزایش ۳ پزشک متخصص از ۲۰ دیماه، ۲دندانپزشک، ۵پزشک عمومی و ۶پزشک متخصص در پلی کلینیک شهرستان اردکان به ارائه خدمت می پردازند.

مهرنوشت-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با توجه به اعلام تعرفه های جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، گفت: تعرفه‌های جدید نظام مهندسی ساختمان مورد تایید نیست.