با تلاش همکاران در هفت ماه نخست سال جاری ۳۰ کمیته مشاغل سخت و زیان آور در استان تشکیل شده که ۲۱۰۹ پرونده مورد بررسی قرار گرفته است.

اگر صنایع مورد نظر دستورالعمل ها را رعایت می کنند و گزارش ادارات مرتبط حاکی از عدم آلودگی است باید این مسائل به صورت هنرمندانه اطلاع رسانی گردد.

به گزارش روابط هیئت ورزش کارگری استان یزد؛ مسابقات المپیاد ورزش کارگران استان یزد پس از وقفه ای چند ماهه به دلیل موج پنجم کرونا، استارت خورد. در همین راستا شرکت سنوپارس شهرستان تفت بعنوان اولین شرکتی بود که مسابقات مربوط به المپیاد ورزش کارگری استان در محل این شرکت برگزار شد. مسابقات در رشته […]

نشست صمیمی و هم اندیشی اعضای هیئت ورزش کارگران استان یزد برگزار شد.

استاندار یزد با بیان این که تغییرات مدیریتی در استان از این هفته کلید می‌خورد، تصریح کرد: این تغییرات در بازه زمانی کوتاهی انجام می شود و افرادی که باید تثبیت شوند، ابقا خواهند شد و عزل و نصب ها نیز با سرعت انجام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت پیشگامان کویر آسیا از خرابکاری روی مسیر اصلی کابل فیبرنوری دریایی پیشگامان به عنوان تنها شرکت ایرانی مالک و بهره بردار کابل نوری زیردریایی، جهت ایجاد اختلال در سرویس ارتباطات کشور خبر داد.

قدیم‌ترها حداقل اینقدر صریح و روشن نمی‌گفتند که نظر مردم برای آنها اهمیتی ندارد و برای حفظ ظاهر هم که شده از شنیدن نظرات مخالف استقبال می‌کردند.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر استان یزد با بیان این‌که به دلیل بروز یک سری مشکلات فنی در حال حاضر آدرس قبلی سایت جشنواره از دسترس خارج شده است، گفت: متقاضیان شرکت در اواین جشنواره استانی ابوذر می‌توانند آثار خود را به آدرسی الکترونیکی جدید ارسال کنند.