علی رغم هجمه های سنگین پوپولیستی به صنعت در شهرستان میبد

آیت الله اعرافی: صنعت، رکن بسیار مهم رشد و ارتقاء شهر و منطقه است

رشد و توسعه اقتصادی واقعا بسیارمهم است. واقعا معتقدم جامعه ای که فقیر باشد دچار تمام آسیب ها می شود. صحبت هایی که در مورد محیط زیست می شود آب و محیط زیست را باید واقعا مهم بدانیم ولی آنطرفش را هم باید بدانیم اگر پول و گردش اقتصادی نباشد جامعه عقب می ماند.

امام جمعه میبد در بازدید از نمایشگاه دومین جشنواره زیلوی برتر با بررسی مشکلات زیلوبافی در میبد بر تاسیس ساختار تشکیلاتی برای پیگیری بیمه زیلوبافان تاکید کرد.

ابراهیم زینل پور سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

خانه بهداشت کارگری شرکت الکترو کویر یزد و شرکت پامیدکو در جمع برترین های ملی

طبق اعلام حوزه امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خانه بهداشت کارگری شرکت الکترو کویر یزد استان توانست به عنوان خانه بهداشت کارگری برتر ملی و شرکت پامیدکو اردکان نیز به عنوان کارفرمای سلامت محور کشوری انتخاب شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت رز تحریر:

تولید کنندگان نوشت افزار یکی از رکن های ترویج فرهنگ ایرانی- اسلامی هستند

نوشت افزار یکی از رکن های ترویج فرهنگ ایرانی، اسلامی است؛ چرا که کودکان این سرزمین از سه یا چهارسالگی با آن سرو کار دارند و قطعا با تصاویر و مفاهیمی که بر روی آنها حک می شود انس می گیرند.

فاطمی، کارآفرینی های انجام شده در میبد را از جنس کارآفرینی اجتماعی برشمرد وتوضیح داد: روح حاکم بر اقتصاد میبد و فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی میبد و جنس کارآفرینی آن ،کارآفرینی اجتماعی هست. یعنی شما هیچ کار صنعتی، اقتصادی و تولیدی در اینجا نمی بینید که پیوست اجتماعی، خیراندیشانه و نیک اندیشانه نداشته باشد.

کسب دو مقام برتر ملی در نخستین جشنواره ایده های اشتغال‌زا و کارآفرینی کشور توسط یزدی ها رقم خورد.

شب گذشته و در پایان یک بازی سخت و نفس گیر تیم فوتبال کاشی ارچین توانست درضربات پنالتی با شکست تیم کاشی باستان به پنجمین قهرمانی خود دست یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در جمع برترین های قرآنی جامعه کارگری استان:

ترویج فرهنگ قرآنی در واحدهای تولیدی امری ضروری است

کار فرهنگی و ترویج فرهنگ قرآنی در واحدهای تولیدی از اولویت های این اداره کل در حوزه مدیریت اجتماعی است.