در سال ۱۴۰۰ تعداد ۱۸ نفر با مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم که ۱۰ نفر زن و ۸ نفر مرد و ۵۱ نفر با مدرک لیسانس که ۲۷ نفر زن و ۲۴ نفر مرد و ۵ نفر با مدرک کارشناسی ارشد که ۳ نفر زن و ۲ نفر مرد می‌باشند و بومی شهرستان نیز هستند در کاریابی‌ جهت پیدا کردن شغل و یا شغل بهتر ثبت‌نام کرده‌اند.

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

هر سال در ماه مبارک رمضان به بهانه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جشن گلریزان برگزار می‌شود.

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

همراهی نمایندگان کارفرمایان استان با افزایش دستمزد صورت گرفته برای کارگران

دولت با استفاده از توان دستگاههای نظارتی و امنیتی در حال بررسی اوضاع اقتصادی کشور است تا جلوی این افزایش های بی رویه، قیمت و تورم را گرفته و کنترل نماید.

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع روسای تشکلات کارگری استان:

جان کارگر از نان کارگر برای ما مهمتر است/ تشکلات کارگری در واحدهای تولیدی بازوی قویی برای مدیران هستند

در چارچوب قانون، با نگاه کارشناسی و بدون سوگیری پذیرای نقدهای کارگران هستیم، چرا که آنها در خط مقدم هستند و با مطرح کردن مسائل و مشکلات خود، این اداره کل نیز در پی رفع آنها اقدام خواهد کرد.

در این مراسم حاضران با اهدای گل یاد و خاطره شهدای کارگر استان یزد را گرامی داشته و با آرمان های این بزرگ مردان تجدید میثاق کردند.

و بدان، که والی را خویشاوندان و نزدیکان است و در ایشان خوی برتری جویی و گردنکشی است و در معاملت با مردم رعایت انصاف نکنند. ریشه ایشان را با قطع موجبات آن صفات قطع کن. به هیچیک از اطرافیان و خویشاوندانت زمینی را به اقطاع مده، مبادا به سبب نزدیکی به تو، پیمانی بندند که صاحبان زمین های مجاورشان را در سهمی که از آب دارند یا کاری که باید به اشتراک انجام دهند، زیان برسانند و بخواهند بار زحمت خود بر دوش آنان نهند. پس لذت و گوارایی، نصیب ایشان شود و ننگ آن در دنیا و آخرت بهره تو گردد.

شهردار میبد گفت : برای اولین بار دستگاه تفکیک و بازیافت زباله متشکل از سه قسمت ورودی زباله ، رآکتور و پالایشگاه کوچک تفکیک زباله در میبد توسط نیروهای بومی نصب شد.

برای دومین بار المپیاد ورزشی محلات در سطح شهر میبد و در رشته های مختلف برنامه ریزی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با حمایت مردم و نمایندگان انقلابی استان و سراسر کشور این فتنه ای که بر علیه مقام عالی وزارت که نگاهشان به مردم و ارتقاء سطح رفاه مردم هست خاموش شده تا با اجرای این پروژه ها طعم شیرین آن را مردم و مستضعفان و قشر ضعیف جامعه بچشند.