تاریخ : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵ - شناسه خبر : 14463 اخبار شهرستان، اخبار شهرستان1، اسلایدشو

اختصاصی صدای میبد/همزمان با عید سعید فطر؛

افتتاح دفتر نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی / موسوی رئیس دفتر شد

همزمان با عید سعید فطر، دفتر نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار صدای میبد، همزمان با عید سعید فطر، دفتر نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

بعد از ظهر امروز با حضور فرماندار، شهردار، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در شهرستان، رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولین دفتر آقای دکتر دهقانی افتتاح شد.

همچنین در ادامه این مراسم آقای سید مصطفی موسوی بفرویی نیز به عنوان رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در شهرستان میبد معرفی شد.

شایان ذکر است آقای موسوی به عنوان یکی از مدیران موفق شهرستان میبد، سابقه ریاست آموزش و پرورش شهرستان میبد را در کارنامه فعالیت های خود دارد و هم اکنون نیز به عنوان رئیس دانشکده علوم قرآنی مشغول به فعالیت می باشد.

یادآور می شود که دفتر نماینده منتخب شهرستان های تفت و میبد در بلوار قاضی میر حسین نبش کوچه شهید رحیمدل قرار دارد.

متن انتصاب آقای موسوی بدین شرح است:

بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای سید مصطفی موسوی بفروئی

با سلام و تبریک عید سعیدفطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

با عنایت به حسن خلق، امانت داری، تجارب و توانمندی های ارزنده اداری و مدیریت جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت رئیس دفتر نماینده تفت و میبددر مجلس شورای اسلامی منصوب می کنم.

امید است که شما فارغ از گرایشات و سلایق مختلف آیینه تمام نمای حوزه انتخابیه شهرستان میبد باشید و نظرات، مشکلات و دغدغه های موکلان را به من منتقل سازدید.

امیدوارم در دورانی که شما این وظیفه خطیر را که ناشی از جایگاه والای مجلس شورای اسلامی در امر تقنین و نظارت بر حسن اجرای قانون و خدمت رسانی به مردم است را به عهده دارید به نحوه احسن به اجرا درآورید.

توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

کمال دهقانی فیروزآبادی

نماینده مردم شریف تفت و میبد و نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی

 

DSC_1447 DSC_1451 DSC_1459 DSC_1462 DSC_1466 DSC_1467 DSC_1478 DSC_1479 DSC_1486 DSC_1506DSC_1500

اخبار مرتبط

نظرات ارسال شده

  1. باسلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
    احتراما به استحضار میرساند ما جمعی از فرهنگیان غیربومی منطقه نیر که هر روزه از شهرستان ابرکوه با وسیله شخصی به آن منطقه ایاب و ذهاب داریم ،با مشکل خرابی جاده دهشیر -کهدوییه مواجه هستیم که هزینه های زیادی بر ما تحمیل کرده است و پیگیریهای ما با اداره راه و ترابری شهرستان تفت نیز بی نتیجه مانده است لذا مستدعی است که جنابعالی مقامات مسوول را به پاسخگویی وادارید.
    سپاس بیکران

ارسال نظر