تاریخ : 30 می 2015 - 10:54 - شناسه خبر : 1565 حوادث

رييس كل دادگستري يزد خبر داد؛

دستگيري ۸ تبعه خارجي در ارتباط با محموله ۸۰۰ کیلويي ترياك

ريیس کل دادگستری استان یزد از کشف بیش از ۸۰۰ کیلو مواد مخدر در استان یزد خبر داد. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) – منطقه يزد، “محمدرضا حبیبی” اظهار كرد: یک باند مواد مخدر با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر استان یزد و سربازان گمنام امام زمان(عج) متلاشی شد. وی با بیان این که […]

ريیس کل دادگستری استان یزد از کشف بیش از ۸۰۰ کیلو مواد مخدر در استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) – منطقه يزد، “محمدرضا حبیبی” اظهار كرد: یک باند مواد مخدر با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر استان یزد و سربازان گمنام امام زمان(عج) متلاشی شد.

وی با بیان این که دستگاه قضا با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و قاچاقچیان مواد مخدر بدون اغماض و قاطعانه برخورد می‌کند، تصریح کرد: با اجرای به موقع دستورات قضایی این باند متلاشی و اعضای آن بازداشت شدند.

حبیبی خاطرنشان کرد: در این عملیات بیش از ۸۰۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر از اعضای این باند در درگیری با ماموران زخمی شدند.

وی با بیان این که اعضای این باند غیر بومی و از اتباع خارجی هستند، افزود: در حدود هشت نفر در عملیات کشف مواد مخدر ۸۰۰ کیلویی بازداشت شدند.

ريیس کل دادگستری استان یزد در پایان گفت: پرونده این باند در دستگاه قضایی در حال بررسی است و این پرونده با جدیت و قاطعانه رسیدگی خواهد شد.
خبرگزاری دانشجویان ایران – منطقه یزد

ارسال نظر