تاریخ : 15 ژوئن 2015 - 7:30 - شناسه خبر : 1844 اخبار شهرستان، حوادث

سرهنگ محمدی خبر داد؛

سرقت منزل با خودروهای “مدل بالا” در میبد

سارق حرفه اي که با دو همدست ديگرش با خودروهاي مدل بالا اقدام به سرقت از منازل شهرستان ميبد مي کرد در زندان شناسايي و در بازجويي هاي پليسي به شش فقره سرقت اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی میبد گفت: با کار فنی و اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، باند سرقت از منازل شهرستان میبد که اقدام به چندین فقره سرقت طلا و وجه نقد از خانه های شهروندان میبدی کرده بود شناسایی شد.

سرهنگ ولی ا…حسین محمدی خاطر نشان کرد: در پی سرقت های وجه نقد، طلا و جواهر آلات در شهرستان میبد تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس متوجه شدند یکی از اعضای این باند به علت سرقت در شهر یزد در زندان مرکزی به سر می برد.

حسین محمدی ضمن اشاره به کسب مجوز قضائی تصریح کرد: با دستور مقام قضائی، متهم در اختیار پلیس آگاهی میبد قرار گرفت و بازجویی های پلیسی آغاز شد.

وی افزود: سرانجام با تلاش و درایت کارآگاهان آگاهی میبد، متهم ۲۷ ساله به هویت “م.ن” به ۶ فقره سرقت منازل به روش “دیلم زنی” اعتراف کرد.

سرهنگ حسین محمدی با بیان این که، دیگر همدستان این سارق در زندان استان های همجوار به سر می برند یادآورشد: اعضای این باند که هر کدام دارای دو تا ۱۰ فقره سابقه کیفری هستند با خودروهای شیک و مدل بالای “سوناتا”، “تویوتا کرولا” و”پارس” دست به سرقت می زدند.

ارسال نظر