تاریخ : ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰ - شناسه خبر : 24653 اخبار شهرستان

صدور مجوز ۴ نشریه علمی تخصصی برای دانشگاه آیت الله حائری میبد

مجوز ۴ نشریه علمی تخصصی جدید توسط امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دانشگاه آیت الله حائری میبد صادر گردید.

با پیگیری های بعمل آمده از سوی دانشگاه میبد مجوز ۴ نشریه علمی تخصصی جدید توسط امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دانشگاه آیت الله حائری میبد صادر گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، با توجه به لزوم توسعه کیفی دانشگاه ، به موازات توسعه کمی، مسئولین دانشگاه تصمیم گرفتند نشریات علمی تخصصی را در دستور کار قرار دهند که در این راستا درخواست مجوز ۴ نشریه علمی تخصصی در رشته های فلسفه، فقه و حقوق اسلامی، مدیریت صنعتی و ایران شناسی پیگیری گردید.
با توجه به پیگیری های مسئولین دانشگاه، مجوز نشریات پژوهش نامه مدیریت صنعتی، ایران پژوهی، فقه مهندسی و کتاب خرد به زبان فارسی  و انگلیسی و به صورت دو فصلنامه با گستره سراسری و نوع انتشار مجله ای به نام دانشگاه آیت الله حائری میبد از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر گردید و این نشریات از این پس توسط دانشگاه آیت الله حائری میبد منتشر خواهد شد.
این نشریات پس از انتشار دو شماره در صورتی که از لحاظ علمی مورد تایید وزارت علوم قرار گیرند، مجوز این نشریات به علمی پژوهشی ارتقا می یابد.
ضمنا پیش از این فقط نشریه کتاب قیم با موضوع علوم قرآن و حدیث و با درجه علمی پژوهشی توسط دانشگاه منتشر می شد.

photo5987673393106889110 photo5987673393106889111

اخبار مرتبط

ارسال نظر