تاریخ : ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۴۳ - شناسه خبر : 25565 اخبار شهرستان

دیدار شهردار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد

سپاه و بسیج در دوران دفاع مقدس در صف مقدم دفاع از کشور بودند، امروز نیز پیشگام عرصه‌های سازندگی و توسعه و عمران ایران اسلامی هستند و ملت ایران قدردان این خدمات بوده و خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، محمود اسد زاده شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد صبح روز پنج شنبه با سرگرد مصطفی بهشتی فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج میبد دیدار کردند.

در این دیدار صمیمی اسد زاده ضمن تبریک انتصاب شایسته فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج خاطر نشان ساخت: سپاه و بسیج در دوران دفاع مقدس در صف مقدم دفاع از کشور بودند، امروز نیز پیشگام عرصه‌های سازندگی و توسعه و عمران ایران اسلامی هستند و ملت ایران قدردان این خدمات بوده و خواهد بود.

وی با بیان اینکه در مدیریت شهری بیشترین دغدغه مربوط به اجرای فعالیتهای عمرانی و ارتقا سطح رضایت مندی مردم در حوزه عمران شهری است تاکید کرد: شهرداری آمادگی دارد در فعالیت های عمرانی از توان و تخصص سپاه و پتانسیل نیروهای انسانی و جهادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند، استفاده نماید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد نیز با اظهار به اینکه وجود کارنامه درخشان بسیج سازندگی در عرصه محرومیت‌زدایی نشان دهنده این است که بسیج و سپاه می‌تواند به مجموعه شهرستان در بخش ارائه خدمات به اقشار مختلف و علی‌الخصوص شهرداری‌ها کمک کند افزود: کارهای به ظاهر کوچک مانند نظافت کوچه ها در محلات مختلف رضایتمندی مردم را در پی داشته و همین کارهای به ظاهر کوچک منجر به اقدامات بزرگتر می شود.

وی خاطرنشان کرد: بدنه بسیج از نیروهای کارآمد، مومن و متعهد هستند و با وجود این نیروها، پروژه‌ها در مدت زمان مناسب، کیفیت  بهتر و کاهش در هزینه ها اجرا می شود

در پایان این دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد ضمن اروزی موفقیت در عرصه خدمت رسانی برای فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج، امادگی خود را جهت هرگونه همکاری و مشارکت در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و… را اعلام کردند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر