تاریخ : ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶ - شناسه خبر : 25810 اخبار شهرستان، اسلایدشو

با حمایت شرکت کاشی امين میبد؛

اولین دوره مسابقات تنيس روي ميز کارگران میبد برگزار شد

با حمايت شركت كاشي امين، اولين دوره مسابقات تنيس روي ميز كارگران ميبد با حضور جمعي از كارگران شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي ميبد، با حمايت شركت كاشي امين، اولين دوره مسابقات تنيس روي ميز كارگران ميبد با حضور جمعي از كارگران شهرستان برگزار شد.

سيد احمد علائي، رئيس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي ميبد با اشاره به اينكه اين مسابقات براي اولين بار توسط مجموعه فرهنگي ورزشي كارگران ميبد ويژه كارگران شهرستان برگزار شد افزود: در پایان اين دوره از مسابقات ۴ نفر به عنوان نفرات برگزيده انتخاب شدند.

تنيس روز ميز كارگران ميبد (2) تنيس روز ميز كارگران ميبد (3)

رئيس اداره تعاون،‌كار و رفاه اجتماعي ميبد ضمن تقدیر از مدیریت شرکت کاشی امين میبد که با حمایت خود زمینه برگزاری این مسابقات را فراهم آورد خاطرنشان كرد: خوشبختانه با حمایت های خودجوشی که واحدهای تولیدی میبد تا به امروز از ورزش کارگری شهرستان داشته اند، امروز شاهد رونق برخي از رشته هاي ورزشي ميبد در سطح استان و کشور هستیم که امیدواریم با مشارکت کارفرمایان، زمینه رشد سایر رشته های ورزش کارگری شهرستان نظیر کشتی، تکواندو، والیبال، بدمینتون، آمادگی جسمانی، جدو و سایر رشته های ورزشی در بین کارگران میبد فراهم آيد.

وی با بیان اینکه مجموعه ورزشی کارگران میبد متولی بسط و گسترش رشته های ورزشي در بین کارگران شهرستان است افزود: با برنامه ریزی انجام شده در نظر داریم ظرف یک سال آینده نسبت به برگزاری مسابقات برخی از رشته های ورزشی در بین کارگران مشمول قانون کار شهرستان اقدام نمائیم.

لازم به ذکر است در پایان این دوره از مسابقات آقايان علي زارعشاهي از كاشي ارچين و ياسر دهقاني از كاشي كورش به ترتيب به عنوان نفرات اول و دوم انتخاب شدند و آقايان سيدمحمد آتشي و عليرضا عليزاده نيز مقام سوم را به صورت مشترك از آن خود كردند.

تنيس روز ميز كارگران ميبد (4) تنيس روز ميز كارگران ميبد (5) تنيس روز ميز كارگران ميبد (6) تنيس روز ميز كارگران ميبد (7) تنيس روز ميز كارگران ميبد (8) تنيس روز ميز كارگران ميبد (9) تنيس روز ميز كارگران ميبد (1)

اخبار مرتبط

ارسال نظر