تاریخ : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵ - شناسه خبر : 29221 اخبار شهرستان، اخبار شهرستان1

پیام تقدیر فرماندار میبد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

راهپیمایی حماسی یوم‌الله ۲۲ بهمن، تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمایت و همراهی همه جانبه از نظام و انقلاب اسلامی است.

حسین فلاح فرماندار میبد طی پیامی مراتب تجلیل خود را از حضور حماسی مردم شهرستان میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام داشت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بی تردید حضور گسترده مردم شریف میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود بارندگی و برودت هوا نشان دهنده این است که پس از ۴۰ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی مردم همچنان در صحنه بوده و پایبند به آرمان های نظام و انقلاب اسلامی هستند.

در میبد نه تنها حضور چشمگیر مردم کمتر از سال های گذشته نبود بلکه شاهد حضور نزدیک به ۱/۵ برابری این مردم شریف در شهرستان بودیم که نشان دهنده شعور و نشاط مردم برای حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

اینجانب در پایان از آحاد مردم شریف و ولایتمدار شهرستان میبد، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، ادارات و ارگان ها، بسیجیان، بانوان، جوانان و نوجوانان، دانش آموزان و … تقدیر و تشکر ویژه دارم. بر خود لازم می دانم از تلاش ها و برنامه ریزی های بسیج و سپاه شهرستان میبد، دفتر امام جمعه و مصلی، شهرداری، سازمان تبلیغات اسلامی و شورای تامین شهرستان جهت برگزاری با شکوه مراسمات دهه مبارک فجر و از اصحاب رسانه به دلیل اطلاع رسانی و پوشش خبری این مراسمات قدردانی داشته باشم.

حسین فلاح

فرماندار شهرستان میبد

اخبار مرتبط

ارسال نظر