تاریخ : ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵ - شناسه خبر : 29679 اخبار شهرستان

پروژه های نیمه تمام و ۲۰ پروژه جدید در میبد پیگیری می شود

فرماندار میبد گفت : طی نشستی باحضور آیت الله اعرافی و نماینده مردم تفت ومیبد در مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸ ، اتمام پروژه های نیمه تمام سال گذشته و تعریف ۲۰ پروژه جدید ، همچنین تسهیل گری امور مرتبط با صنعت و تولید در دستور کار ادارات شهرستان میبد قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندار میبد درحاشیه نشست با آیت الله اعرافی مدیرحوزه های علمیه سراسر کشور و امام جمعه شهرهای قم و میبد در خصوص اولویت بندی پروژه های فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی سال ۹۸ ، اظهار داشت : پیرو جلسه های تشکیل شده در سال قبل، طی یک جلسه سه ساعته نشستی جهت بررسی اولویت ها با حضور امام جمعه و نماینده مردم تفت ومیبد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

حسین فلاح افزود : در سال گذشته حدود ۳۵ پروژه برای اجرا اولویت بندی شد، که نزدیک به ۶۰ درصد آنها اجرایی ، عملیلتی و به اتمام رسید، که می توان گفت که این موضوع یک  اتفاق خوب و میمونی بود که با عنایت امام جمعه میبد ، پیگیری های نماینده مردم شهرستان و همکاری مسئولین در ادارات و فرمانداری در سال گذشته اتفاق افتاد.

فرماندارمیبد با اشاره به سال رونق تولید تصریح کرد: در سال جدید نارسایی ها و کمبود ها در حوزه صنعت ، تکمیل پروژه های نیمه تمام و همچنین یک سری  پروژه های میراث فرهنگی از طریق اعتبارات استانی ، ملی و شهرستانی به طور مطلوب دنبال خواهد شد.

 

 

ارسال نظر