تاریخ : 22 آگوست 2019 - 10:58 - شناسه خبر : 30624 اخبار استان

سردار میرحیدری خبر داد؛

آمادگی کامل پلیس برای پوشش اجلاس پیرغلامان حسینی در یزد

فرمانده انتظامی استان از آمادگی کامل پلیس یزد برای برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی «پیرغلامان حسینی» خبر داد و گفت: پلیس از هم اکنون آمادگی کامل برای برگزاری این مراسم باشکوه و معنوی را دارد. به گزارش ایسنا-منطقه یزد، سردار «محمدرضا میرحیدری» در جمع کارکنان پلیس استان یزد ضمن تبریک عید غدیر با اشاره به […]

فرمانده انتظامی استان از آمادگی کامل پلیس یزد برای برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی «پیرغلامان حسینی» خبر داد و گفت: پلیس از هم اکنون آمادگی کامل برای برگزاری این مراسم باشکوه و معنوی را دارد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، سردار «محمدرضا میرحیدری» در جمع کارکنان پلیس استان یزد ضمن تبریک عید غدیر با اشاره به توفیقات خوب این پلیس در ماه گذشته اظهار کرد: با رشادت‌ها و ایثارگری‌های ماموران انتظامی، شاهد کشف قریب چهار تن انواع مواد مخدر در مردادماه امسال بوده‌ایم که این اقدامات در راستای صیانت از جوانان و خانواده‌ها بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی افزود: باید تلاش کنیم تا در حراست از اموال مردم و کنترل مجرمان با یک همبستگی و هم افزایی بین پلیس‌های تخصصی توفیقات بیشتری را به دست آوریم.

فرمانده انتظامی استان یزد در ادامه با اشاره به برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی «پیرغلامان حسینی» از پنجم تا هشتم شهریورماه به میزبانی یزد گفت: پلیس استان از هم اکنون آمادگی کامل برای برگزاری این مراسم باشکوه و معنوی را دارد.

سردار میرحیدری با بیان این که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۶۶۰ نفر از شخصیت‌های بزرگ شیعی از داخل و خارج کشور در این اجلاس شرکت می‌کنند، تصریح کرد: ما باید تمام تلاش خود را در معرفی پلیس اسلامی به کشورهای جهان به کار بندیم.

وی با بیان این‌که ماموریت‌های پلیس معرف و نماد جدیت و اقتدار ناجا است ادامه داد: امنیت یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین موضوعات و نیازهای هر جامعه است پس باید با هم افزایی و همکاری سایر دستگاه‌های مسئول و مشارکت مردمی جهت حفظ و ارتقاء آن تلاش کنیم.

فرمانده انتظامی استان یزد در پایان با اشاره به پیش رو بودن ایام محرم الحرام خاطرنشان کرد: می‌بایست از هم اکنون با به کارگیری و آموزش پلیس‌های افتخاری، پلیس یاران محرم و مسئولان هیئت‌های مذهبی مطالبات پلیس و بایدها و نبایدهای مورد نظر را جهت کسب آمادگی مورد توجه قرار داد.

ارسال نظر